Facebook Google+ Twitter

Zbliża się XXII Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju

„Nowe wizje na trudne czasy. Europa i świat wobec kryzysu” - to hasło XXII Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju.

Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdrój / Fot. arch. Bogdan WęgrzynekW dniach od 3 do 6 września 2012 roku w Krynicy odbędzie się XXII Forum Ekonomiczne pod hasłem „Nowe wizje na trudne czasy. Europa i świat wobec kryzysu”. Tegoroczny kongres stanie się okazją do debaty nad światowym kryzysem, który począwszy od czasu regresu finansowego końca minionej dekady, aktualnie najpoważniej dotknął kraje południa Europy.
Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdrój / Fot. Bogdan Węgrzynek

Przyjeżdżający do Krynicy z Europy, Azji i Stanów Zjednoczonych przedstawiciele polityki, nauki, gospodarki, środowisk analitycznych i organizacji pozarządowych będą zastanawiać się nad znalezieniem nowych, lepszych od dotychczasowych rozwiązań na złagodzenie skutków kryzysu, a nawet ich wyeliminowanie. Ponieważ wdrażanie nowych technologii i stosowanie innowacyjnych rozwiązań w obecnych czasach nie daje zadowalających rezultatów, należy odwołać się do zagadnień fundamentalnych. Pytania o nowy model gospodarczy, o wspólne cele wysiłków całych społeczeństw staną się kluczowymi aspektami, których analiza ma pomóc w odnalezieniu racjonalnych rozwiązań. Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój ma prawie 5000 uczestników! / Fot. Materiały Promocyjne XXII Forum


Oprócz sesji plenarnych, debat i wykładów, które odbywać się będą w Pijalni Zdrojowej, Nowym i Starym Domu Zdrojowym, organizatorzy przygotowali dla gości również pikniki, wycieczki rekreacyjne, spotkania autorskie i pokazy filmów.

Izabela Okarmus, Bogdan Węgrzynek
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.