Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23865 miejsce

Zbudowałem autobus Solaris Urbino 12 z klocków LEGO. Pomożecie zdobyć głosy?

Już wkrótce wśród zestawów z klocków LEGO może pojawić się miniatura poznańskiego autobusu Solaris Urbino 12. Aby tak się stało na mój projekt musi zagłosować 10 tysięcy osób. Głosować można na stronie LEGO Cuusoo. Pomożecie zdobyć głosy?

Miniatura poznańskiego autobusu Solarisa Urbino 12. / Fot. Mateusz WawrowskiW połowie marca wpadłem na pomysł stworzenia z klocków LEGO jednego z poznańskich autobusów. Na początku w specjalnym programie Lego Digital Designer przygotowałem projekt autobusu Solaris Urbino 12, jest to miniatura jednego z poznańskich Solarisów eksploatowanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne. Mój autobus ma 3,2 centymetra szerokości, jest długi na 12,8 centymetra i wysoki na 4 centymetry. Po wykonaniu projektu, 22 marca na oficjalnej stronie LEGO Cuusoo zamieściłem zdjęcia mojego pomysłu. Postanowiłem przygotować Solarisa z realnych klocków, lecz do wykonania tego zadania potrzebowałem zamówić kilkadziesiąt elementów. Klocków w sklepach nie brakowało i już po tygodniu wszystkie znalazły się u mnie w domu. Przystąpiłem do pracy, budowa zajęła mi chwilę ponieważ mam już wprawę w budowaniu z klocków LEGO.
Pierwszy zestaw LEGO dostałem od rodziców gdy miałem 3 lata i tak przez prawie 17 lat uzbierało się ponad 20 kilogramów klocków LEGO.

Tylko 10 tysięcy głosów potrzeba, aby ten autobus stał się jednym z zestawów LEGO. / Fot. Mateusz WawrowskiMój pojazd posiada żółte koła, takie same znajdują się w prawdziwym Solarisie produkowanym w Bolechowie, również w mojej miniaturze znajdują się dwa wyświetlacze - przedni i boczny, natomiast z tyłu znajduje się komora silnika.

Miniatura poznańskiego autobusu już wkrótce może zostać wyprodukowana przez duńską firmę LEGO. Żeby tak się stało na mój projekt musi zagłosować 10 tysięcy osób. Patrząc na liczbę mieszkańców Polski to nie powinno być problemu zebrać 10 tysięcy głosów, lecz nie każdej osobie mój projekt się podoba.

Solaris Urbino 12 z klocków LEGO. / Fot. Mateusz WawrowskiProszę Państwa o pomoc w zdobyciu 10 tysięcy głosów. Aby oddać głos trzeba wejść na stronę: lego.cuusoo.com/ideas/view/37554 i zarejestrować się. Rejestracja trwa tylko chwilę.

Chciałbym zaznaczyć, że mój autobus bardzo podoba się pracownikom firmy Solaris Bus & Coach.

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w głosowaniu :)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Dziękuję :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wsparłem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Elżbieto, w podanym linku znajduje się projekt autobusu o którym napisałem w artykule. Na razie nie zmieniłem zdjęć. Zdjęcia na LEGO Cuusoo pochodzą z programu komputerowego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomożemy pomożemy! Weszłam wczoraj na podany link i nie znalazłam autobusu .Proszę o pomoc Panie Mateuszu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.