Facebook Google+ Twitter

Zbuntowane betanki nie dały się zamknąć w ośrodkach

Byłe betanki nie chcą pozostać w domach rekolekcyjnych, do których zostały przywiezione po eksmisji z klasztoru w Kazimierzu Dolnym, podaje Radio Lublin na swojej stronie internetowej.

Autokar, którym jechała część eksmitowanych b. betanek z Kazimierza Dolnego, stoi na terenie archidiecezjalnego domu rekolekcyjnego w Nałęczowie. / Fot. PAP/Paweł Kula- Na razie za wcześnie jest, aby powiedzieć, ile dokładnie kobiet opuściło domy, ani z kim wyjechały - powiedział w rozmowie z Radiem Lublin rzecznik metropolity lubelskiego ks. Mieczysław Puzewicz. Część wyjechała razem z rodzicami lub członkami swoich rodzin.

Dyrektor lubelskiego Caritas, ks. Andrzej Głos poinformował, iż w Dąbrowicy kobiety nie chciały zjeść przygotowanego dla nich posiłku oraz spotkać się z czekającymi na nich rodzinami. - Przyjechała do nich samochodem prawdopodobnie jedna z byłych zakonnic i nie jest wykluczone, że opuszczą one tutejszy ośrodek - dodał ksiądz Głos.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 13.10.2007 18:05

fajny artykuł

Komentarz został ukrytyrozwiń

JadwigA - ja się wcale nie gniewam, to nie pierwszy raz, kiedy ktoś zwie mnie tu "kulatorem", zdążyłem więc przywyknąć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

kalutor - przepraszam, to czeski błąd.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie chcą byc zamkniete w domach o ktorych kulator pisze a ludzie wiedza, tylko udaja że nie wiedzą. Dziewczyny obawiaja sie kolejnego prania mozgów dla odwrócenia ichniejszego kota ogonem.
Dlaczego miałyby przebywac w domach rekolekcyjnych? przeciez wolą Watykanu juz nie są zakonnicami .
A jak zechca odtworzyc sektę - to ją odtworzą. Jak zechcą - założą własny kosciół i nic nikomu do tego.
Poza tym - zakon odzyskał posiadałość. A że facetowi hormony i wiara pomieszały w glowie a kobieta uwierzyła NADMIERNIE w to, co głosi wiara zadekretowana? Nie oni pierwszi i nie oni ostatni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

bodek - doceniam szczerość zawartą w opisie Twojego profilu - "Nie znam sie na niczym, można powiedzieć że jestem głupi". Z tego też powodu, Twój komentarz nie może przedstawiać żadnej wartości. Jednakże, aby nie być posądzonym o lekceważenie Twojej osoby - odpowiadam : ja zawsze wiem o czym piszę i co komentuję , jeżeli zaś nie mam o czymś pojęcia - milczę. Tylko wrodzona skromność nie pozwala mi w opisie mojego profilu zaznaczyć - "Nie jestem najmądrzejszy, aczkolwiek znam się na wielu rzeczach"

Komentarz został ukrytyrozwiń

co za zakręcona logika ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

hidari - ja wiem, że Ty wiesz, że ja mam na myśli to, o czym Ty wiesz że ja mam, i tylko dla zgrywy, udajesz że nie wiesz, chociaż dobrze wiesz, że ja wiem, że Ty to wiesz :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Np. koszary :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Są takie domy, w których zamyka się ludzi, czy tego chcą czy nie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.