Facebook Google+ Twitter

Zbyt szybko wysłałeś maila? Teraz Gmail uratuje ci reputację i pozwoli cofnąć wysyłanie

Odpowiedziałeś w zgryźliwy sposób na maila, a na liście odbiorców był twój szef? W mailu z CV i listem motywacyjnym znajdował się poważny błąd? Google wreszcie się zlitował. W Gmailu pojawiła się możliwość cofnięcia wysyłania wiadomości.

 / Fot. CC0 Public DomainW poczcie Gmail pojawiła się wreszcie możliwość cofnięcia wysyłania wiadomości. Co zrobić, by z niej korzystać? "Kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do opcji „Cofnij wysyłanie” i kliknij Włącz.
Ustaw czas aktywności funkcji (przez ile sekund od wysłania e-maila możesz go wycofać). Kliknij Zapisz zmiany na dole strony" - czytamy na stronie wsparcia Google.

Ile czasu możemy się namyślać czy wstrzymać wysyłanie? W zależności od ustawień 5, 10, 20 lub 30 sekund. Jak działa ta funkcja? Po wysłaniu wiadomości na górze skrzynki odbiorczej, nad listą maili pojawi się opcja cofnij. Warto przeprowadzić eksperyment i wysłać, a następnie wycofać maila do siebie. Zobaczymy wówczas, że funkcja działa nawet wtedy, gdy wiadomość pojawiła się już w skrzynce odbiorczej.

Czytaj także: Ziemię z ISS można oglądać w nieskończoność. Zobacz wspaniałą animację (wideo)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Istny przełom w informatyce...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lada dzień Gmail wymyśli wycofanie poczty wysłanej godzinę, dzień, tydzień, rok wcześniej i będzie można unieważniać wybory, awanse, degradacje, alimenty i tak dalej, ha, ha, ha

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.