Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13213 miejsce

„Zdążyć do domu na czas…“

Jak długo pies może czekać na kochający dom?Niestety, w przypadku Murzyna, większego psa w typie owczarka, to już 10 lat. Jest podopiecznym schroniska Ciapkowo w Gdyni.

Murzyn na dom czeka w schronisku Ciapkowo w Gdyni. 10 lat to długo. Nie ma już tyle czasu... / Fot. Fot. Zdjęcie Murzyna, psa ze schroniska Ciapkowo w GdyniTęsknota go osłabia, spowodowała, że nie ma już siły na to, by walczyć.

Oddani pracownicy schorniska, w którym przebywa od 2005 roku są pełni nadziei i przez cały czas szukają dla niego kochającego, pełnego ciepła domu.

Do apelu o kochający dom dla Murzyna dołączył także aktor, Mikołaj Krawczyk, zamieszczając apel na swojej oficjalnej stronie na Facebooku.

Tęskno bardzo Murzyna osłabia. Czy znajdzie wymarzony dom? / Fot. Fot.Zdjęcie Murzyna, psa ze schroniska Ciapkowo w GdyniDo apelu o kochający dom dla Murzyna dołączył także aktor, Mikołaj Krawczyk, zamieszczając apel na swojej oficjalnej stronie na Facebooku. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Mikołaja KrawczykaWolontariusze są na tyle zdeterminowani, że podczas szukania nowego miejsca dla Murzyna, stworzyli wzruszający i chwytający za serce film o jego losach, noszący tytuł „Zdążyć do domu…“. Każdy, kto jest zainteresowany losem i adopcją pieska, może dowiedzieć się więcej pod danymi kontaktowymi:
-Tel: 58 622 25 52
-E-mail: schronisko@ciapkowo.pl


Film "Zdążyć do domu..." można zobaczyć na Youtube:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Trzeba próbować wszystkiego, każda forma jest dobra.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.