Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20078 miejsce

Zdechła Saba Ludwika Dorna

Wierna suka Ludwika Dorna, bohaterka skandaliku sejmowego, nie żyje. Poseł od kilkunastu dni utrzymywał w tajemnicy wiadomość o jej zgonie.

Saba / Fot. PAP Bartłomiej ZborowskiInformację podał tygodnik "Wprost", który ustalił, że suczka zmarła z przyczyn naturalnych. Ludwik Dorn odmawia komentarzy w całej sprawie.

To właśnie "Wprost" wypromował Sabę (1999-2009) na najsłynniejszego czworonoga w naszym kraju zaraz po ujawnieniu, we wrześniu 2007 roku, faktu zniszczenia mebli w rezydencji ministra spraw wewnętrznych i administracji przy ul. Zawrat w Warszawie. Według informacji gazety za ich wymianę zapłacono 3350 zł.

Niedługo po tej sprawie Sąd Rejonowy w Tczewie wystosował pismo zaadresowane do sznaucera na adres biura poselskiego przy ulicy Koszykowej. "Pani Saba Dorn" nie stawiła się jednak w budynku sądu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

ależ szalony henryku, pisanie czy mówienie o kresie życia zwierząt znanych osobistości to w świecie normalka i wszystko to jest tak samo dobre na newsa jak pisanie o tym, że w Warszawie robią remont trasy W-Z. Zdychały już psy i koty w Łajt Hałsie więc dlaczego cały świat ma nie wiedzieć o zdechłej Sabie. Media się tym żywią, a że akurat dzisiaj nikt nikomu do gardła nie skoczył to taka informacja przynajmniej wniesie jakieś urozmaicenie. pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

1) Tytuł zmieniła redakcja, początkowo był całkowicie inny
2) Wiadomość tą podały później następujące serwisy: Dziennik.pl oraz Pitbul.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.05.2009 14:23

Pies psem, tylko cóż to za ważna wiadomość podawana na cały świat przez link!?! Szkoda bajtów serwera na takie bzdety. Jak będziecie pisać o kanarkach, rybkach, chomikach padłych naszym politykierom to zrobi się tu fajny zwierzyniec i nekropolia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już nie pójdzie "tą drogą"!!! - jak perorował chory na filipińską chorobę były prezydent. Może zaszkodził jej brak mebli ministerialnych w organiźmie? + za ważną wiadomość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.