Facebook Google+ Twitter

Zderzenie aut w centrum Kutna

Na skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła II z ulicą Wyszyńskiego w Kutnie doszło do groźnie wglądającego wypadku. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Wypadek wywołał kierujący oplem, który wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle.

Oto skutki wypadku. / Fot. Piotr PanfilOto skutki wypadku. / Fot. Piotr Panfil Dziś, po godzinie 16 doszło do groźnie wyglądającego zderzenia w samym centrum miasta.

Jak mi powiedział policjant z wydziału ruchu drogowego, kierujący oplem vectrą wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle.

Aby uniknąć zderzenia, kierujący skodą fabią zjechał na drugi pas, ale, niestety, nie udało się szczęśliwie wyminąć opla. Skoda najpierw złamała znak drogowy, a potem uderzyła w sygnalizator świetlny. Uderzenie było tak mocne, że słup sygnalizatora wyrwało z ziemi.

Oto skutki wypadku. / Fot. Piotr PanfilSygnalizator świetlny. / Fot. Piotr PanfilJak dodał policjant "drogówki", obaj kierowcy byli trzeźwi i najpewniej skończy się na mandacie, ponieważ obrażenia poszkodowanego nie są tak duże, by kierować sprawę do sądu.

Po wypadku przyjechało na miejsce pogotowie energetyczne, które poinformowało, że światła na tym skrzyżowaniu w centrum miasta nie będą funkcjonowały do poniedziałku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

No jeżeli posiadasz zgodę tych osób no to pełen profesjonalizm, dotarłeś do szpitala i osoba ranna wyraziła Ci zgodę, brawo Piotrze

Komentarz został ukrytyrozwiń

A skąd Piotrze wiesz, czy nie mam pozwolenia? Czy skierowałeś do mnie takie pytanie? No więc właśnie o co chodzi...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pełen profesjonalizm, zastanawiam się czy właściciele rozbitych aut zezwolili Ci kolego na ujawnianie ich numerów rejestracyjnych. Materiał niezły gdyby nie ta wpadka

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje. Byłeś w odpowiednim czasie , w odpowiednim miejscu.+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.