Facebook Google+ Twitter

Zderzenie autobusu z ciężarówką. Pasażer wypadł przez szybę

2 listopada na Ursynowie w Warszawie doszło do poważnego wypadku autobusu miejskiego i samochodu ciężarowego. Cztery osoby zostały ranne. Jeden z pasażerów autobusu wypadł przez przednią szybę.

Autobus miejski Solaris Urbino 12. Autobus tej marki tylko, że nowej generacji brał udział w wypadku na warszawskim Ursynowie. / Fot. Mateusz WawrowskiDo wypadku autobusu miejskiego Solaris Urbino 12 i samochodu ciężarowego MAN doszło na warszawskim Ursynowie, na skrzyżowaniu ulic Herbsta i Romera. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że samochód ciężarowy jechał ulicą Herbsta w stronę ulicy Pileckiego. Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu autobusowi linii numer 179, który chciał skręcić w lewo z ulicy Romera w Herbsta.

Jak podaje portal informacyjny TVN Warszawa, cztery osoby zostały ranne, według stołecznej policji rannych zostało trzech pasażerów i jeden kierowca. Jeden z pasażerów w chwili uderzenia wypadł przez przednią szybę. Na szczęście nikt nie zginął.

Skrzyżowanie, na którym doszło do wypadku, było przez ponad 2 godziny zablokowane. Pomocy na miejscu udzielały zastępy straży pożarnej i karetki pogotowia ratunkowego.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.