Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3221 miejsce

Zdjęcia dziewczyn z Naszej-klasy.pl na Nasze-lasie.pl

Portal Nasze-lasie.pl zamieszcza zdjęcia ściągnięte z Naszej-Klasy.pl i innych serwisów społecznościowych bez wiedzy i zgody osób, które widnieją na fotografiach. I na takim procederze próbuje zarabiać.

Foto portalu nasze-lasie.pl / Fot. P.GłowackiNa portalu Nasze-lasie.pl znajdują się zdjęcia dziewczyn z Nasza-klasa.pl. Administratorem portalu nasze-lasie.pl jest Mindhelix.pl z Częstochowy. Profil webmastera i grafika portalu można znaleźć na stronie startups.pl.

Dotarłem do informacji na temat Mindhelix.pl. Na swej stronie oferują kompleksowe tworzenie stron internetowych oraz grafikę komputerową i pozycjonowanie. Postanowiłem skontaktować się z Mindhelix, by zapytać, dlaczego na stronie Nasze-lasie znajdują się zdjęcie osób z portalu Nasza-klasa.pl

Przedstawiono mi informację, że zdjęcia osób, które znajdują się na portalu nasze-lasie, mogą zostać usunięte, o ile dana osoba przyśle formularz z prośbą o skasowanie zdjęć. Kontaktowałem się dzisiaj z jedną z osób do której znalazłem kontakt na Naszej-klasie.pl, a jej zdjęcia znajdują się na stronie Nasze-lasie i spytałem czy wie, że jej zdjęcia z Naszej-klasy.pl znajdują się na portalu nasze-lasie? Dziewczyna był w szoku że jej zdjęcia są tam bez jej zgody i nawet nie wiedziała że istnieje taki serwis.

Na nasze-lasie są również zdjęcia młodych matek z dziećmi, jak i dziewczyn w wieku 15 lat.
Prezentowane są tam również zdjęcia z portali Sympatia.pl oraz Fotka.pl. Ciekawe, ile osób wie, że ich zdjęcia mogą się tam znajdować bez ich wiedzy i zgody.

Właściciele serwisu z kradzionymi zdjęciami zapowiadają: "W przyszłości przewidujemy sukcesywne dodawanie nowych serwisów społecznościowych, a także nowych możliwości i usług, a już teraz zapraszamy do dzielenia się i oglądania profili, oceniania zdjęć i życząc dobrej zabawy zachęcamy do częstych odwiedzin."...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Autor serwisu pisze tak na swojej aukcji:

O serwisie zrobiło się ostatnio głośno po artykule w łodzkiej gazecie:

http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,7218388,Nasze_lasie__czyli_kradna_zdjecia_w_sieci.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,7218388,Nasze_lasie__czyli_kradna_zdjecia_w_sieci.html - przykro mi ale Wyborcza nagłośniła temat 2 dni wcześniej :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paweł, idziesz w zaparte - nie znam ŻADNEJ z tych stron, więc nie kojarzyłbym faktu zamknięcia w jakikolwiek sposób z czasem w jakim wzmianka o serwisie się na tych stronach pojawiła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Właściciel serwisu nasze-lasie.pl z mindhelix.pl, po trzech godzinach od publikacji artykułu w serwisach link oraz link i link nagle zamknął portal z dziewczynami z serwisów społecznościowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomku cytat: "Panie Pawle Głowacki z link - muszę Pana zasmucić - nie, to nie po Pana inicjatywie zamknąłem serwis - w ogóle pierwsze słysze o tym Waszym kółeczku wzajemnej adoracji dziennikarzyn społecznych :D"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paweł napisał, a co się stało w trzy godziny potem? Zamknęli serwis! Paweł, respect!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.