Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21804 miejsce

Zdjęcia z Księżyca. Czy NASA pokazuje nam prawdę?

Zobacz zdjęcia z wykładu Krzysztofa Rogali pt. "O czym nie mówi nam NASA", wykonane podczas XXVII Konwentu Miłośników Fantastyki "POLCON 2012", 26 sierpnia we Wrocławiu.

1 z 28 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Pan Krzysztof Rogala, a za nim na ekranie Jurij Gagarin i Neil Armstrong. Fot. Elżbieta Szczerkowska
Pan Krzysztof Rogala, a za nim na ekranie Jurij Gagarin i Neil Armstrong. Fot. Elżbieta Szczerkowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

http://www.youtube.com/watch?v=01pGF8nrlMY&playnext=1&list=PLA2DE65BA317D10C9&feature=results_video
A tu film nagrany przez astronautów, podczas lądowania na Księżycu w 1969r, przedstawiający ruiny starożytnych budowli.
Tu artykuł na ten temat http://www.eioba.pl/a/1vgk/miasta-znalezione-na-ksiezycu
"„Naukowcy i inżynierowie z NASA biorący udział w eksploracji Marsa i Księżyca przedstawili rezultaty swych odkryć na konferencji w Waszyngtońskim Narodowym Klubie Prasowym 21 marca 1996 r. Zostało po raz pierwszy ogłoszone, że struktury i obiekty stworzone przez człowieka zostały odkryte na Księżycu”. Naukowcy mówili raczej ostrożnie i wymijająco o tych obiektach, poza wyjątkiem UFO. Zawsze mówili, że obiekty stworzone przez człowieka są możliwe i stwierdzili, że informacja ta jest wciąż badana, a oficjalne rezultaty zostaną opublikowane później.

Wiecej: http://www.eioba.pl/a/1vgk/miasta-znalezione-na-ksiezycu#ixzz25McjJ9Pi
" Ruiny księżycowych miast rozciągają się na wiele kilometrów. Ogromne kopuły na masywnych fundamentach, liczne tunele i inne konstrukcje spowodowały, że naukowcy rozważyli ponownie swoje opinie dotyczące Księżyca. To jak Księżyc się pojawił i zasady jego obrotu dookoła Ziemi, wciąż stanowi wielki problem dla naukowców.

Niektórych częściowo zniszczonych obiektów na powierzchni księżyca nie można umieścić pomiędzy naturalnymi formacjami geologicznymi, jako że mają złożoną organizację i geometryczną strukturę. W górnej części bruzdy Rima Hadley, niedaleko miejsca lądowania Apollo-15, została odkryta konstrukcja otoczona przez wysoką ścianę w kształcie litery D. Na dziś, różne artefakty zostały odkryte w 44 regionach. Centrum Lotów Kosmicznych NASA Goddarda i Instytut Planetarny Houston badają te regiony. Tajemnicze tarasowo ukształtowane wykopy skalne zostały odkryte obok krateru Tiho. Koncentryczne sześcioboczne wykopy ziemne i wejście poprzez tunel na miejsce gdzie znajdują się tarasy, nie może być rezultatem naturalnych geologicznych procesów; wyglądają natomiast bardzo podobnie do kopalni odkrywkowych. Przezroczysta kopuła wzniesiona ponad brzegiem krateru została odkryta niedaleko krateru Kopernika. Kopuła jest niezwykła, gdyż emanuje białą i niebieską poświatą od wewnątrz. Raczej niezwykły obiekt, niezwykły nawet jak na Księżyc, został odkryty w obszarze „Fabryki”. Dysk o średnicy około 50 m, stojący na kwadratowej podstawie otoczony ścianami. Na zdjęciu, nieopodal rombu można zobaczyć też ciemny okrągły otwór w ziemi przypominający wejście do podziemnej kaponiery."

"Specjalista nauk o Księżycu Richard Hoagland mówi, że NASA wciąż próbuje zmieniać materiały fotograficzne nim zostają one opublikowane w publicznych katalogach i aktach. Nieco je retuszują i zmieniają ich ostrość podczas kopiowania. Niektórzy badacze, Hoagland pomiędzy nimi, przypuszczają że pozaziemska rasa używała Księżyca jako terminalu podczas swej aktywności na Ziemi. Sugestie te potwierdzają legendy i mity różnych narodów naszej planety."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polecam ten film, który pokazuje bazy, budowle i wieże po drugiej stronie Księżyca i niekoniecznie to bazy " obcych". Niektórzy i tak w to nie uwierzą, ale warto się zastanowić, czemu nie ma już oficjalnie lotów w kierunku Księżyca?
http://www.youtube.com/watch?v=NLKR3zmBktY

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.