Facebook Google+ Twitter

Zdobądź bilety na koncert Giulia y Los Tellarini!

  • Tomasz J
  • Data dodania: 2009-06-17 10:34

Autorzy jednego z głośniejszych muzycznych debiutów ostatnich miesięcy przyjeżdżają do Polski. Ulubiony ostatnimi czasy zespół Woody Allena wystąpi we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu. Mamy dla Was bilety na 3 koncerty!

Giulia y Los Tellarini - "Eusebio" / Fot. giuliaylostellarini.com Po tym, jak piosenka Giulia y Los Tellarini stała się tematem promującym najnowszy film Woody Allena "Vicky Cristina Barcelona", o zespole nagle stało się głośno. To debiut z gatunku tych, robiących wrażenie - słynny reżyser zapoznaje się z muzyką nieznanej szerzej kapeli... i przeżywa olśnienie. Wkrótce potem piosenka "Barcelona" promuje jego najnowszy film, zaś anonimowy do tej pory zespół coraz szybciej zdobywa popularność.

Po wydaniu debiutanckiej płyty "Eusebio" okazuje się, że Allen miał nosa - album jest wprost niesamowity. Elementy muzyki latynoskiej mieszają się z przywodzącymi na myśl piosenkę francuską dźwiękami akordeonu, intrygujący głos wokalistki Giulii kontrastuje z jazzowym wręcz posmakiem niektórych kompozycji, Hiszpania przeplata się z Włochami... Historia niemalże jak z filmu (co by wyjaśniało tu i ówdzie obecność reżysera).

Nadarza się okazja, by o wyjątkowości Giulia y Los Tellarini przekonać się na żywo! Zespół przyjeżdża do Polski na 3 koncerty: 17 czerwca (już dziś!) zagra we Wrocławiu, 18 czerwca w Warszawie, zaś 19 czerwca w Poznaniu. Dla czytelników Wiadomości24.pl mamy 3 podwójne zaproszenia na te występy - po jednej podwójnej wejściówce na koncert. Wystarczy przesłać na adres tomasz.josko (at) gmail.com maila z nazwiskami dwójki chętnych i preferowaną przez nich lokalizacją koncertu. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia na koncertach!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.