Facebook Google+ Twitter

Zdobądź koszulkę mistrza świata – weź w udział w licytacji

Uznawany za jednego z najlepszych siatkarzy na świecie, Brazylijczyk Giba, przekazał na licytację zorganizowaną przez fundację Herosi koszulkę z autografem, obiecując, że osobiście wręczy ją zwycięzcy.

 / Fot. Fundacja HerosiLicytacja, zorganizowana przez fundację Herosi, pomagającą dzieciom walczącym z chorobami nowotworowymi, zakończy się w najbliższy czwartek, 25 czerwca, o godzinie 15.00. Aktualni mistrzowie świata – zespół Canarinhos - zawita do naszego kraju już w przyszłym tygodniu. Brazylijski siatkarz wręczy koszulkę zwycięzcy licytacji po jednym z meczów Ligi Światowej, w której jego drużyna zmierzy się w reprezentacją Polski. Spotkania rozegrane zostaną 27 i 28 czerwca w nowej hali widowiskowo-sportowej przy al. Bandurskiego w Łodzi.

- Giba wielokrotnie udowadniał, że jest człowiekiem o naprawdę wielkim sercu. Sam w dzieciństwie zmagał się z białaczką, więc doskonale rozumie, jak istotne jest wsparcie udzielane małym pacjentom – powiedziała Aneta Rostkowska z fundacji Herosi.

Gilberto Godoy Filho de Amauri, znany bardziej jako Giba, już po raz kolejny zaangażował się w akcję, zorganizowaną przez fundację Herosi. Po jednym z meczów Ligi Mistrzów, w którym zespół Brazylijczyka – Iskra Odińcowo zmierzył się ze Skrą Bełchatów, Giba spotkał się z ciężko chorym chłopcem z oddziału onkologicznego Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Podczas wizyty w naszym kraju, własnoręcznie wykonał również wielkanocne pisanki. Dochód z ich sprzedaży przeznaczono na zakup pomp infuzyjnych dla Instytutu.

 / Fot. Fundacja HerosiFundacja Herosi jest organizacją non profit, która poprzez podejmowane inicjatywy pomaga dzieciom chorym i niepełnosprawnym. W dotychczasowe akcje zaangażowało się wielu znanych sportowców i artystów, m.in. reprezentacje siatkarzy i siatkarek, Tomasz Majewski, Adam Wiercioch, Danuta Dmowska, Marcin Matkowski, Mariusz Fyrstenberg, Krystyna Janda i Agata Buzek.

Weź udział w licytacji:
allegro.pl

Więcej informacji można znaleźć na stronie herosi.eu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Komentarz został ukrytyrozwiń

każdy sposób jest dobry, byle zmobilizować ludzi do wzięcia udziału w charytatywnej akcji ;)
oby więcej było takich! ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.06.2009 20:50

Brawo! Jest nie tylko świetnym sportowcem, ale i człowiekiem;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.