Facebook Google+ Twitter

Zdobyć bilety na U2? Mission impossible

Od wielu tygodni polscy fani U2 czekali na rozpoczęcie sprzedaży biletów na sierpniowy koncert w Chorzowie. Drogi były dwie: internetowa i w salonach Empik. Jak się okazało był to wybór jak między dżumą a cholerą. Wielu fanów zostało na lodzie.

 / Fot. ScreenW piątek 20 marca, minutę po północy, ruszyła internetowa sprzedaż biletów na sierpniowy koncert U2 w Chorzowie, który organizuje Live Nation. Od północy, z powodu olbrzymiej liczby zainteresowanych, dostanie się na stronę (sprzedażą zajmuje się Eventime) graniczyło z niemożliwością. Fanom pokazywał się komunikat, w którym proszono o cierpliwość. Do godziny 7 rano nie było już najtańszych biletów na miejsca siedzące (140 zł) oraz na płytę (190 zł). Zostały tylko najdroższe po 450 zł i 825 zł oraz specjalne pakiety po 1110 zł i 1125 zł.

Ci, którzy padli ze zmęczenia w środku nocy, pocieszali się tym, że bilety będzie można zakupić w sklepach sieci Empik od 27 marca. Tę informację przekazywano w wielu bileteriach. Sprzedaż ruszyła 21 marca...

- Na 2-3 tygodnie przed internetową sprzedażą, centrala Eventimu poinformowała nas, że udostępnią nam bilety 27 marca, więc taką informację przekazywaliśmy naszym klientom. 20 marca o godzinie 17 dostaliśmy wiadomość, że sprzedaż ma ruszyć następnego dnia - wyjaśnia Agnieszka Kasprzak z Empiku - My nie mieliśmy na to żadnego wpływu - dodaje.
Fani U2 przed koncertem w 2005 roku w Chorzowie / Fot. PAP/Andrzej Grygiel
W bileteriach Empiku można było usłyszeć, że dostępne będą wszystkie rodzaje biletów. Niestety, Empik otrzymał tylko te po 450 zł oraz 825 zł. O najbardziej pożądanych biletach na płytę nie ma co marzyć.

- Nie gwarantowaliśmy, że do Empików trafią wszystkie typy biletów. Ktoś wprowadził klientów w błąd - tłumaczy Anna Pietrzak z Live Nation. - Ze wcześniejszą sprzedażą ruszyliśmy dlatego, że bilety w internecie rozchodziły się błyskawicznie, więc uznaliśmy, że należy umożliwić dostęp do nich także klientom Empików - dodaje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 28.04.2009 10:21

Mam dwa bilety na U2 do sprzedania, na płycie boiska. Czekam na oferty kupna. Kontakt shirohack(malpa)gmail.com

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bilety można było nabyć poprzez 3 strony: Eventim http://www.eventim.pl/portal/pl/ ; Live Nation http://www.livenation.pl/ i Ticetpro http://www.ticketpro.pl/jnp/ . Na szczęście mam bilet - kumplowi udało się tuż przed 1:00 na Eventim.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obstawiam, że gratis dorzucane są ciężarki, bo np. sprzedawca boi się, że mała i niepozorna paczka zaginie po drodze :) Najbardziej jednak pobadają mi się bilety sprowadzane z Afryki!

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Teraz za przesłanie priorytetem małej kopertki z leciutkim biletem zapłacimy aż 180 zł" - a skąd ten list? Z Honolulu? ;P Bo za paczkę płacę 15 zł :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na szczęście mam już upragniony bilet na koncert ;) Stres był lecz wszystko się powiodło

+ za artykuł

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.