Facebook Google+ Twitter

ZdroweMaluchy.pl - nowy portal dla rodziców

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-11-06 11:44

W połowie października powstał portal w całości poświęcony tematyce zdrowia niemowląt i małych dzieci – ZdroweMaluchy.pl

Poranek w serwisie społecznościowym, popołudnie na forum i aktualizacja bloga wieczorem. W treści mnóstwo porad i doświadczeń wyniesionych z kolejnego dnia bycia rodzicem. Rodzic rodzicowi najlepiej doradzi, bo w końcu się na tym zna i sam dba o swoje dziecko! Trudności z podjęciem decyzji pojawiają się dopiero w kwestii zdrowia dzieci… Co podać na obiad alergikowi? Czym zbić wysoką gorączkę? Jakie prawa w szpitalu ma rodzic? W takich przypadkach potrzebujemy szybkiej, łatwo dostępnej i fachowej porady eksperta!

Rozwiewaniem wątpliwości rodziców w dziedzinie zdrowia dzieci chcą się zająć ZdroweMlauchy.pl. Wszelkie zagadnienia na podstronach serwisu będą ujęte przez pryzmat zdrowia: jeśli dieta i karmienie – co podać alergikowi; jeśli narzędzia – kalkulator ryzyka alergii; jeśli zabawa – w co się bawić z chorym dzieckiem. Treści medyczne opracowuje szereg specjalistów, w związku z czym materiały zamieszczone na portalu zawsze utrzymują wysoki poziom merytoryczny w aspekcie zdrowotnym. Do publikowania treści na łamach ZdroweMaluchy.pl zaproszono ekspertów w dziedzinie dietetyki, pediatrii, położnictwa, fizjoterapii i psychologii.

Pięć głównych sekcji portalu to: Zdrowie Dziecka, Karmienie i Dieta, Mama i Tata, Dodatki – w tym Kalkulator ryzyka alergii, Siatki centylowe, oraz Forum. W związku z koncepcją, jaka ma przyświecać serwisowi, twórcy skupili się na rodzicach (a nie tylko mamach!) małych dzieci: od noworodka, przez niemowlę, malucha aż do przedszkolaka. Oprócz tematyki, portal wyróżnia się wyglądem – postawiono na blogowy design, interaktywność, szybkość i łatwość nawigacji, minimalizm i ścisłe powiązanie z portalami społecznościowymi.

ZdroweMaluchy.pl - pierwsze źródło wiedzy o zdrowiu i rozwoju dziecka

Zapraszamy na www.zdrowemaluchy.pl
oraz profil Facebook: https://www.facebook.com/pages/Zdrowe-Maluchy/261961333992938
(Marta Czajka)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.