Facebook Google+ Twitter

Zdrowo, smacznie i świeżo

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-10-21 13:22

E.Leclerc wprowadza działy ze zdrową żywnością w kolejnych sklepach

Moda na żywność ekologiczną nie słabnie, dlatego E.Leclerc sukcesywnie wprowadza do swojego asortymentu zdrową żywność. Kolejnymi sklepami, w których klienci E.Leclerc mogą zrobić eko zakupy są markety w Malborku i Elblągu. W specjalnie wydzielonych strefach pojawiła się zdrowa żywność i asortyment BIO. Ekologiczne produkty w E.Leclerc oznaczone są unijnym Logo Rolnictwa Ekologicznego, co gwarantuje ich wysoką jakość i sprawdzone, dobre pochodzenie.

Dla E.Leclerc od początku obecności na rynku niezwykle ważna jest jakość oferowanych produktów, ich atrakcyjna cena, a także zapewnienie klientom komfortu robienia zakupów. Zazwyczaj, żywność BIO dostępna jest w specjalistycznych sklepach, co stanowi spore utrudnienie dla zwolenników zdrowego trybu życia. Wiąże się to często z dużymi wydatkami i długimi wyprawami w poszukiwaniu miejsca z odpowiednim asortymentem, najczęściej po aktywnym dniu w pracy.
Warto nie rezygnować ze zdrowego odżywiania, ponieważ jest to inwestycja w przyszłość przynosząca organizmowi długofalowe korzyści. Z tego względu E.Leclerc stopniowo wprowadza działy ze zdrową żywnością. Klienci mogą zakupić ulubione eko produkty dla siebie i rodziny w atrakcyjnych cenach, przy okazji większych zakupów. Od października taką możliwość mają również klienci E.Leclerc w Elblągu i Malborku.

Konsumenci lubią wiedzieć, co trafia do ich koszyków, dlatego E.Leclerc wyraźnie informuje, co znajduje sie na sklepowych półkach. Oferowany asortyment oznaczony jest, jako „zdrowe” oraz „bio”. Zdrowa żywność przede wszystkim nie zawiera szkodliwych dla człowieka sztucznych substancji, wolna jest od GMO, a liczba konserwantów jest w niej minimalna lub zerowa. Produkty bio natomiast, nazywane też żywnością ekologiczną, dodatkowo zapewniają możliwie najzdrowszy i bliski naturze proces produkcji, co podkreśla Logo Rolnictwa Ekologicznego umieszczone na opakowaniu.

Żywność w nowych działach E.Leclerc w Elblągu i Malborku to nie tylko jedzenie zdrowe, ale także odpowiednie dla klientów wymagających szczególnej opieki. Osoby będące na specjalnych dietach, jak diabetycy i uczuleni na gluten czy laktozę, mają możliwość robienia codziennych zakupów w jednym miejscu i bez nadmiernego obciążania portfela.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.