Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30494 miejsce

Zduńska Wola. Przestępca poszukiwany za napad na 14-latkę

Komenda Powiatowa w Zduńskiej Woli, zwraca się z prośbą do osób które były świadkiem napadu na 14-latkę w dniu 14 września 2010 r., około godz. 10.15, o pomoc w ustaleniu personaliów napastnika.

Portret pamięciowy napastnika / Fot. KPP Zduńska WolaJak poinformował Wiadomości24.pl, rzecznik prasowy zduńskowolskiej policji asp. Jacek Kozłowski, napastnicy byli bardzo brutalni w stosunku do 14-latki. Wywrócili ją na ziemię i zabrali z ręki plecak.

Po przeszukaniu plecaka, jeden z nich zabrał pieniądze w kwocie 100 złotych. Sprawcy przy tym byli brutalni, jeden z nich nadepnął dziewczynie butem na rękę, drugi uderzył ją pięścią w twarz.

Oto rysopis jednego ze sprawców. Wiek około 19 lat, wzrost 185 centymetrów, sylwetka szczupła, twarz owalna, charakterystyczna blizna na lewym policzku. 14-latka po napadzie trafiła do zduńskowolskiego szpitala gdzie udzielono jej doraźnej pomocy i zwolniono do domu. W rozmowie z rzecznikiem prasowym zduńskowolskich policjantów, dowiedzieliśmy się, że w ostatnim okresie nie zanotowano żadnych napadów na osoby niepełnoletnie.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu personaliów przestępcy proszone są o kontakt z policjantami prowadzącymi dochodzenie w tej sprawie, pod numerem 43 824 43 49 w godzinach pracy wydziału dochodzeniowego, zaś w godzinach popołudniowych z oficerem dyżurnym pod numerem tel. 43 824 43 11, lub z najbliższą komendą policji pod numerem 997 lub 112.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Takiego trzeba obowiązkowo namierzyć a społeczeństwo powinno zdecydowanie reagować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.