Facebook Google+ Twitter

Ze Złombolem zwiedzaj nieznaną Europę. Galeria - część I

Po raz 4. Katażuk wrócił z ekstremalnego rajdu po Europie. 7. edycja Złombolu wiodła na Nord Kapp w Norwegii. Droga Atlantycka czy Droga Trolli to dla Katażuka ogromne wyzwanie, ale daliśmy radę.

1 z 9 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Zgłoszenie po akredytację. Nieczynna od dziesięcioleci redakcja miejscowej prasy. Zaglądającprzez okno odnosi się wrażenie, że personel udał się przed chwilą na lunch.Fot.Bartłomiej Kowalewski.
Zgłoszenie po akredytację. Nieczynna od dziesięcioleci redakcja miejscowej prasy. Zaglądając
przez okno odnosi się wrażenie, że personel udał się przed chwilą na lunch.
Fot.Bartłomiej Kowalewski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Przed wyjazdem miałem plan relacjonować rajd z każdego etapu. Uzbrojony w kompa, aparaty fotograficzne i inne akcesoria wystartowałem. Już na pierwszym etapie uświadomiłem sobie że jest to niemożliwe. Awaria bolidu / utrata przedniej szyby/ i związane z tym faktem problemy głównie ciężar częstszego prowadzenia, czyli bycia za fajerą skutecznie pokrzyżowały moje plany.
Tym razem o tegorocznej wyprawie na prośbę wielu przyjaciół napisałem tu : http://interia360.pl/ciekawostki/artykul/katazukiem-po-europie-tam-i-z-powrotem-7-edycja-rajdu-zlombol-do-nordkapp,64327
W naszym serwisie o w rajdzie złombol jest dość dożo informacji jeśli ktoś z czytelników chciałby więcej odsyłam tu http://zlombol.pl/pl/
pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.