Facebook Google+ Twitter

Żeby seks był bezpieczny

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2010-06-09 11:34

Dziś na Uniwersytecie Warszawskim, Politechnice Warszawskiej i SGGW rozpoczyna się akcja pod hasłem "Bezpieczne wakacje". W jej ramach organizatorzy zapraszają na cykl wykładów poświęconych bezpiecznym kontaktom seksualnym w czasie wakacji.

Plakat / Fot. mat. organizatora Wakacje to czas wyjazdów i nowych znajomości, czasem tylko na jedną noc. Jednak zdarza się, że taka chwila zapomnienia może pozostawić pamiątkę na całe życie. Przypominają o tym młodzieży organizatorzy akcji "Bezpieczne wakacje" i zapraszają na wykłady, które odbędą się:
9 maja, godz. 12-14 - Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 24, wejście od Małego Dziedzińca - budynek Samorządu Studenckiego, sala nr 200.
Wykładowca: dr Małgorzata Bińkowska, ginekolog, endokrynolog
10 maja godz. 14-16 - Politechnika Warszawska, plac Politechniki 1, Gmach Główny, sala nr 306
Wykładowca: dr Jacek Tulimowski, ginekolog
11 maja godz. 12-14 - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Nowoursynowska 161, Kampus SGGW, budynek 24 aula I
Wykładowca: dr Tomasz Leonowicz, ginekolog, seksuolog
Wstęp na wykłady jest wolny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Chciałbym, ażeby na seks patrzono jak na coś pozytywnego - a nie za "nośnika chorób wenerycznych"! Ale człowiek ma tylko jedną Energię życia: albo dysputy na temat krzyża, albo mniej ludzi na ulicach zarażonych kiłą! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.06.2010 00:03

Myślę, że na wykład powinni iść właśnie rodzice, bo w końcu kto jak kto, ale to oni powinni przekazać dzieciom paczkę prezerwatyw. To chyba normalne, że nastolatek nawet nie pomyśli, by wpaść do sklepu i je zakupić. Prędzej by się ze wstydu spalił.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.06.2010 15:30

Możliwość istnieje. Dla każdego (wstęp na wykład jest wolny)

A czy "I tak młodzież w wieku 13-16 lat nie pójdzie na te wykłady..." - to w dużym stopniu kwestia świadomości rodziców.

5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tak młodzież w wieku 13-16 lat nie pójdzie na te wykłady... A to taką właśnie młodzież powinno się edukować... codziennie w szkołach! Mnie osobiście irytują takie akcje. To coś na zasadzie takiej jak mamy z powodzią - jest powódź to trzeba nowelizować ustawy itd itp, i przekształcać wszystko pod powódź. Powódź przejdzie i i tak nic nie zostanie zrobione... Przejdzie lato, i będą kolejne nieletnie ciąże i kolejne osoby z chorobami wenerycznymi, no i oczywiście kolejne łzy nad głupotą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może będę:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Popieram akcję. I popieram postualt pana Piotra: Ewo jak ci się uda, to zamieść relację z wykładów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na ulicach widać ludzi nie leczonych na kiłe i inne choroby weneryczne....Panie Piotrze!
Bingo!
Niechże Pan opublikuje metodę rozpoznawania na oko tych strasznych chorób! To zupełny ewenement - widzeć na ulicy i rozpoznać bez żadnych badań.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam nadzieje że relacje z tego zamieścisz? Ludzie teraz zwracają uwagę na HIV, bo modne a pełno na ulicach widać ludzi nie leczonych na kiłę i inne choroby weneryczne. Kiła nie leczona jest widoczna po trzech latach, więc ilu taki osobnik zaraził?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.