Facebook Google+ Twitter

Zegarek Apple nie zachwycił Amerykanów. Dwie trzecie nie zamierza kupić urządzenia

Prawie 2/3 Amerykanów zadeklarowało, że nie interesuje ich zegarek Apple - wynika z sondażu przeprowadzonego na zlecenie agencji Reuters. 50 proc. pytanych nie wiedziało, że Apple Watch pojawi się na rynku.

 / Fot. Apple69 proc. Amerykanów pytanych przez Ipsos na zlecenie agencji Reuters nie zamierza kupić Apple Watch. Jedna czwarta wyraża zainteresowanie produktem, a 6 proc. nie ma zdania. Mimo że sondaż przeprowadzono tuż po konferencji producenta zegarka, czyli w momencie, gdy informowały o nim media na całym świecie, połowa pytanych nie słyszała o gadżecie - podaje Reuters.

Co ciekawe 13 proc. klientów, którzy nie posiadają iPhone'a, rozważy zakup zegarka, z którego można w pełni korzystać wyłącznie w zestawieniu z iPhonem. Więcej niż 52 proc. ankietowanych uznało zaś smartwatche za "przemijający trend". Sondaż przeprowadzono między 9 a 13 marca 2015 r. Granicę błędu statystycznego określono na 3,2 proc.

Czytaj także: Międzynarodowa Stacja Kosmiczna będzie mieć swój zestaw Lego? Zagłosuj na projekt w serwisie Lego Ideas


Zegarek pojawi się w sprzedaży 24 kwietnia, a przedsprzedaż rozpocznie się 10 kwietnia. Na początku gadżet będą mogli nabyć klienci z Australii, Kanady, Chin, Francji, Niemiec, Hong Kongu, Japonii, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Gadżet będzie dostępny w trzech kategoriach i dwóch rozmiarach. Najtaniej wycenione zostały zegarki linii Sport (od 349 dolarów), najdroższe będą produkty Apple Watch Edition. Ich cena zaczyna się od 10 tys. dolarów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jak można pisać takie nierzetelne informacje? TYTUŁ jest błędny, by nie powiedzieć bzdurny! Jeśli 102 miliony zegarków się sprzeda to byłby świetny sukces.
USA liczy 307 212 123 mieszkańców.
ciekawe czy przepytano aż tylu ? 2/3 ankietowanych....
a ilu ankietowano ?
Katastrofa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.