Facebook Google+ Twitter

Zegarkowe elektroniczne kartki świąteczne

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-12-10 19:47

Pocztówki elektroniczne z tematem zegarkowym to nowość przydatna wszystkim zegarkomaniakom i tym, którzy takim osobom chcą wysłać świąteczną kartkę.

Elektroniczne pocztówki zegarkowe / Fot. Władek MellerOkres świąt Bożego Narodzenia to czas radości, czas skupienia się na naszych najbliższych, rodzinie i przyjaciołach. Mimo że coraz częściej w Wigilię nie spotykamy się przy domowym, rodzinnym stole, spędzając ją na "wigiliach wyjazdowych”, gdzie tradycyjne potrawy przygotowuje lokalny kucharz, a kolędy zwykle są tylko odtwarzane, to wszyscy chcemy naszą narodową spuściznę zachować.

Podobnie ma się z tradycyjnymi życzeniami świątecznymi przekazywanymi krewnym i znajomym. Już nie stosy świątecznych kartek niesionych do skrzynki pocztowej i odbieranych od listonosza, ale e-maile, MMS-y i SMS-y są najczęstszą formą ich przekazywania. Swego rodzaju kompromisem dla starej tradycji i nowoczesnych technologii, są elektroniczne kartki świąteczne.

W internetowych serwisach pocztówkowych znajdziemy mnóstwo rodzajów klasycznych świątecznych motywów. Na próżno jednak szukać świątecznych pocztówek tematycznych. Dotyczy to także zegarów i zegarków, choć związek z odmierzaniem czasu jest ewidentny, tak dla świąt Bożego Narodzenia jak i Nowego Roku.

Firma Polpora, jako jedyna obecnie produkująca zegarki z napisem "Made in Poland” postanowiła zmienić tę sytuację, udostępniając pierwszą witrynę ze świątecznymi pocztówkami zegarkowymi. Jak informuje producent - w miarę zainteresowania oferta świątecznych kartek będzie się rozszerzać, poprzez zamieszczanie innych motywów zegarowych i zegarkowych zaproponowanych przez użytkowników korzystających z serwisu. Elektroniczne kartki świąteczne są dostępne pod adresem: link do pocztówki

Równocześnie firma Polpora udostępnia nieodpłatnie tradycyjne pocztówki zegarkowe, oferując je w czterech salonach prowadzących sprzedaż zegarków, oraz w serwisie w Zielonej Górze.

Autor: Władek Meller
Tekst pierwotnie opublikowany na stronie zegarkiclub.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.