Facebook Google+ Twitter

Żeglarskie "Perspektywy" w Ostrowcu Świętokrzyskim

Dla miłośników piosenki żeglarskiej szykuje się nie lada gratka, którą będzie ostrowiecka wachta Kieleckich Spotkań z Piosenką żeglarską "Szanta na sukces".

Plakat reklamujący ostrowiecką wachtę żeglarską. / Fot. www.mck.ostrowiec.plImpreza rozpocznie się 19 kwietnia 2008 r. (sobota) o godzinie 18 w Klubie Muzycznym "Perspektywy" w Ostrowcu Świętokrzyskim (Zakładowy Dom Kultury, Aleja 3 Maja 6).

W części konkursowej udział wezmą zespoły Pod Wiatr (laureaci tegorocznych Shanties w Krakowie), Portfolk i The Grogers ( zwycięzcy II edycji "Szanty na sukces"). Gwiazdami natomiast będą: Mechanicy Szanty oraz Wings of Dixie, grupa reprezentacyjna sił powietrznych USA.

Kierownictwo artystyczne imprezy spoczywa w rękach znakomitej kompozytorki (m.in. hitu "Małgośka" z repertuaru Maryli Rodowicz), Katarzyny Gaertner. Organizatorami są: Stowarzyszenie Żeglarsko-Szantowe "Gejtawy" z Kielc, Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu i KM "Perspektywy". Swoje przybycie do Ostrowca Świętokrzyskiego na koncert szant zapowiedziała wojewoda świętokrzyski Bożentyna Pałka-Koruba. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie kina "Etiuda".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Kolejna osoba z mojego miasta. No, no.. jeszcze trochę i Ostrowiec będzie tak znany jak... SIERADZ! :) + za informację :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mechanicy to klasyka! A Szkot jest klasą sam dla siebie ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.