Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1224 miejsce

Żegluj – darmowa aplikacja dla wszystkich miłośników wody

Żegluj to jedyna w swoim rodzaju aplikacja skierowana do sympatyków żeglarstwa i przez żeglarzy stworzona. Dzięki temu jest ona użyteczna i przydatna podczas rejsów po wodach śródlądowych.

aplikacja żegluj / Fot. mgZ pewnością wszystkich wodniaków ucieszy fakt, że z początkiem sezonu żeglarskiego na rynku aplikacji mobilnych pojawiła się nowa pozycja skierowana stricte do miłośników wodnej rekreacji. Żegluj, bo taką nazwę nosi aplikacja, jest całkowicie darmowym narzędziem, z którego chętnie skorzystają zarówno żeglarze jak i użytkownicy łodzi silnikowych. Świetnie sprawdzi się też dla kajakarzy czy użytkowników łodzi wiosłowych.

W aplikacji można zapisywać przebyte trasy wraz z danymi o prędkości, dystansie i czasie podróży. Dodatkowo oznaczono na mapie miejsca niebezpieczne, znaki wodne i szlaki żeglugowe. Kolejną funkcją aplikacji jest wskazywanie miejsc POI, czyli portów, stacji benzynowych, hoteli, punktów gastronomicznych i innych, które mogą zainteresować wodniaków. Twórcy nie zapomnieli również o zamieszczeniu informacji o ciekawych wydarzeniach w okolicy, w której aktualnie się znajdujesz.

Żegluj pozwala również na dołączenie do wodniackiej społeczności, dzięki możliwości komunikowania się z innymi użytkownikami na wodzie. Poprzez aplikację można skontaktować się z konkretnym użytkownikiem, a także podyskutować na kanałach otwartych dostępnych dla każdego.

Żegluj, to wiele innych możliwości i to zupełnie za darmo. Aplikację można pobrać z Apple AppStore (https://itunes.apple.com/us/app/%C5%BCegluj/id1254407121), natomiast o samej aplikacji można przeczytać na stronie https://www.zegluj.mobi/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.