Facebook Google+ Twitter

Żegnaj Lato na Rok, Pruszków

Impreza pod nazwą Żegnaj Lato na rok odbywa się w Pruszkowie od kilku już lat. W sobotę, 6 września na halę pruszkowskiego Znicza ciągnęły wręcz tłumy. I nic dziwnego, gdyż tego wieczora wystąpić miały aż dwie gwiazdy – Armia i Feel

Pippi / Fot. Kasia Baran
Na tego typu festynach, oprócz muzyki, nie braknie licznych stoisk i konkursów. Tak było i w tym roku. Swoje stoiska wystawowe miały takie firmy jak: Aegon, Skok Stefczyka, Dominet Bank.

Również organizacje charytatywne miały swoich przedstawicieli. Jedna z nich - Fundacja „Zdążyć z pomocą” kwestowała na rzecz trzymiesięcznego niewidomego Szymona. Chłopiec musi zostać zoperowany przed ukończeniem szóstego miesiąca. Drugą organizacją byłą fundacja Viva, walcząca o prawa zwierząt. Można było kupić notesy, obrazki, książki, a nawet watę cukrową. Pieniądze ze sprzedaży mają być przekazane na ratowanie zwierząt.

Czymże jednak byłyby festyny bez muzyki. Jako pierwsza wystąpiła Halina Benedyk. Mogliśmy usłyszeć nie tylko piosenki kierowane do dzieci, ale także stare przeboje. Następnym wykonawcą był zespół Code Blue. Otrzymaliśmy sie więc blisko godzinną dawkę jazzu, która chyba nie wszystkim przypadła do gustu.
Armia / Fot. Kasia BaranKolejny wykonawca to zespół – legenda. Na ich występ czekało wielu. Gdy tylko Armia pojawiła się, pod sceną zrobiło się tłoczno. Widać było, że publiczność na to czekała. To byli nie tylko przypadkowi słuchacze, którzy nie mieli co robić w sobotni wieczór, widać było, że ci ludzi przyszli właśnie dla Armii.

Gwiazdą wieczoru w tym roku był Feel. Zespół cieszy się ostatnio coraz większą popularnością, z każdym nowym promowanym utworem zdobywa coraz większe rzesze fanów. Również im udało się zgromadzić pod sceną liczną widownię.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.