Facebook Google+ Twitter

Zenit nie chce oddać Araszawina

Arszawin ma żal do włodarzy z Petersburga, że próbują zatrzymać go w Zenicie za wszelką cenę.

http://www.futbol.pl/index_2501.php?a_2501=34934 / Fot. Sebastian MatyszczakAndriej Arszawin od dłuższego czau próbuje zmienić klub. Ofert jest co niemiara ale zarząd wszystkie odrzuca. Dlaczego?

Rosyjski pomocnik zwrócił na siebie uwagę podczas Pucharu UEFA, który wygrał właśnie jego zespół (Zenit Sankt Petersburg). Swoją wysoką formę potwierdził na Mistrzostwach Europy, gdzie poprowadził reprezentację Rosji do półfinału.

Biją się o niego kluby angielskie i hiszpańskie z Chelsea Londyn i FC Barceloną na czele, ale włodarze Zenitu wciąż uważają, że oferty są za niskie więc Arszawin dalej reprezentuje barwy rosyjskiego klubu.

Sam piłkarz w wypowiedzi dla angielskiej prasy powiedział: "W Zenicie ciągle mi powtarzają, że jeśli pojawi się dobra oferta, przyjmą ją. Mam jednak powody, by myśleć zupełnie inaczej".

Sprzedając tego pomocnika Zenit będzie miał ogromną lukę w składzie, ale przecież nie można trzymać go w nieskończoność, bo piłkarz nieszczęśliwy to piłkarz grający źle i na złość swojemu klubowi. Miejmy nadzieję, że sprawa Arszawina szybko się wyjaśni i będzie mógł reprezentować barwy innego klubu niż Zenit.

Źródło

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.