Facebook Google+ Twitter

Zenon Laskowik wystąpi w łódzkim Pałacu Połączonych Pasją

Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na występ Zenona Laskowika, który rozpocznie się 15 marca o godz. 19. Dochód z koncertu tradycyjnie zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji.

Zenon Laskowik w Pałacu Połączonych Pasją / Fot. mat. organizatoraWystęp Zenona Laskowika to okazja do spotkania znakomitego satyryka, artysty kabaretowego, twórcy słynnego w okresie PRL kabaretu "Tey" w Poznaniu. Kabareciarz przez wiele lat występował na scenie w duecie z Januszem Rewińskim, a następnie Bohdanem Smoleniem. Z początkiem lat 90. wycofał się z życia estradowego i ... został poznańskim listonoszem.

18 listopada 2003 premierą pierwszego spektaklu kabaretowego przygotowanego przez Platformę Artystyczną O.B.O.R.A. pt. "Niespodziewane powroty, czyli twórzmy klimacik" powrócił na estradę. W 2009 roku wystąpił na XI Mazurskiej Nocy Kabaretowej w Mrągowie. Po owacyjnym przyjęciu wspólnego koncertu "Filharmonii Dowcipu" Waldemara Malickiego i "Kabareciarni" Zenona Laskowika obaj artyści zorganizowali cykl koncertów dla TVP.

W piątkowy wieczór 15 marca w Łodzi publiczność będzie mogła spędzić czas zabawiana przez mistrza kabaretu, laureata wielu nagród m.in. Super Wiktora 2009 czy Telekamer Tele Tygodnia w kategorii Rozrywka - osobowość w 2011 roku. Zenon Laskowik wraz z towarzyszącymi artystami przedstawi spektakl „Chity dla Prosperity”, do którego napisał scenariusz i jest jego reżyserem. Publiczność wysłucha i zobaczy skecze i piosenki o charakterze społeczno-polityczno-obyczajowym. Warto spędzić ten marcowy wieczór z humorem i satyrą Zenona Laskowika.

Występ artysty poprzedzą występy niepełnosprawnych artystów z grupy teatralnej TON pod kierownictwem Sylwii Maszewskiej. Po koncercie organizatorzy zapraszają na specjalnie przygotowany poczęstunek.

Bilety w cenie 50 zł można kupić w punktach: Atlas Arena, ul Bandurskiego 7, Strefa Biletów, ul. Piotrkowska 59 - rezerwacja również on-line na www.strefabiletow.pl, Sklep Muzyczny, "ALE JAZZ!", ul. Rewolucji 1905r. 78/80

Przekaż 1% Fundacji Połączeni Pasją


Plakat / Fot. Fundacja Połączeni Pasją
Przy okazji zachęcam do przekazania 1% Fundacji. Pieniądze zostaną przeznaczone na kontynuowanie leczenia oraz rehabilitacji naszych podopiecznych, chorych i niepełnosprawnych artystów i ludzi z pasją oraz na generowanie kolejnych funduszy, a w rezultacie na utworzenie w regionie łódzkim nowoczesnego, wielofunkcyjnego Ośrodka Rehabilitacyjno-Opiekuńczego dla środowisk twórczych.

Fundacja "Połączeni Pasją" KRS 0000264171
www.polaczenipasja.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.