Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18900 miejsce

Zepsuty samolot zatrzymał skoczków w Krakowie. Nie zdążą do Willingen?

Skoczkowie z opóźnieniem wylecieli dziś z Krakowa do Willingen, gdzie odbędą się kolejne zawody Pucharu Świata. Zatrzymał ich zepsuty samolot. Na razie nie wiadomo, czy zdążą na kwalifikacje, które rozpoczną się o godz. 18.

 / Fot. By Łukasz Pieczyrak (Own work) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia CommonsSkoczkowie mieli wylecieć z Krakowa do Willingen o godz. 9 rano. Niestety, nie przyleciał po nich samolot z Wiednia. Maszyna się zepsuła, a właściciel nie mógł zorganizować kolejnej. Ekipa się stresowała, że nie zdąży na kwalifikacje w Willingen, które rozpoczynają się dziś o godz. 18.

"W tej sytuacji na wysokości zadania stanęła specjalistyczna firma z Warszawy. W pół godziny FlyJey zorganizowała zastępczy samolot. Z Paderbornu zawodników odbiorą organizatorzy" - powiedział Polskiemu Radiu Paweł Witczak, który odpowiada za transport międzynarodowy w Polskim Związku Narciarskim.

Już jutro i w niedzielę odbędą się zawody indywidualne w Willingen. Trzymajmy kciuki za występy naszych zawodników, a zwłaszcza Kamila Stocha, który będzie walczył o odzyskanie żółtej koszulki lidera.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.