Facebook Google+ Twitter

"Zero" już za tydzień w kinach

23 października do kin wejdzie najnowszy film Pawła Borowskiego - "Zero". Zagraniczne serwisy filmowe nie ustają w zachwycie po obejrzeniu trailera.

 / Fot. Plakat"W wielkiej, bliżej nieokreślonej metropolii wstaje dzień. Na wysokim piętrze biurowca, w dużym gabinecie szefa międzynarodowej korporacji dzwoni telefon. Biznesman chwilę wpatruje się w ekran komórki, aż w końcu odbiera. Dzwoni niechlujny tłuścioch jadący rozklekotanym vanem z dziwacznym towarzyszem. Pyta o decyzję. Chodzi o śledzenie pewnej osoby. Po chwili wahania biznesman potwierdza zlecenie. Nie przeczuwa, że jednym "tak" uruchamia lawinę wydarzeń, która wpłynie na losy części mieszkańców miasta."

Brzmi zachęcająco, prawda? Tak wygląda krótki opis fabuły dostarczony przez dystrybutora filmu. W sieci dostępny jest także zwiastun filmu, w którym zobaczymy plejadę polskich gwiazd kina: Roberta Więckiewicza, Cezarego Kosińskiego, Mariana Dziędziela i innych.

Trailerem zachwycają się zagraniczne serwisy filmowe takie jak Twitch Film oraz Indie Trailer Sunday. Zapowiada się kawałek porządnego polskiego kina, które ma szansę zaistnieć poza granicami naszego kraju.

Więcej informacji można znaleźć także na oficjalnej stronie filmu: http://www.filmzero.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.