Facebook Google+ Twitter

Zerwana linia energetyczna, złamany słup, tir w rowie

To skutki wieczornej kolizji tira ze słupem, która miała miejsce 17 marca, około godziny 21.45, na trasie wojewódzkiej 579, na wysokości ul. Modlińskiej w Błoniu. Na szczęście, oprócz połamanego słupa, nikomu nic się nie stało.

1 z 7 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Trasa była zablokowana przez kilkanaście godzin. Fot. Piotr Kanut
Trasa była zablokowana przez kilkanaście godzin. Fot. Piotr Kanut

Wybrane dla Ciebie:


Informacje z regionu
pomorze.naszemiasto.pl


Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 20.03.2009 17:26

Dobrze, nawet jeśli tir był bez ładunku to dalej 15 ton i w dodatku z lekkim tyłem który po takich koleinach (15cm) bardzo skacze na boki do tego woda zalegająca w koleinach i uniemożliwiająca prawidłową ocenę głębokości. Zarządca drogi powinien w 100% pokryć koszty akcji, wypłacić odszkodowanie za spowodowanie zagrożenia na drodze oraz jeśli utworzył się korek wypłacić odszkodowanie za stracony czas tym co w nim utknęli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co to przyczyn nie są znane , można jedyni przypuszczać że jednym z cyników była zła nawierzchnia drogi ,kolejny tam sięgaj po kilkanaście centymetrów głębokości, tir był bez ładunku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.03.2009 16:55

ps: wystarczy popatrzeć na to link zdjęcie by 100% winą za wypadek obciążyć zarządcę drogi ze względu na jej stan techniczny. Rozpędzone 40 ton po wskoczeniu w taką koleinę mogło spowodować znacznie większe straty kierowcy za zimną krew należy się nagroda.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.03.2009 16:43

A może by tak coś o przyczynach ?? np błędna konstrukcja drogi, barak pobocza, rów w bezpośredniej bliskości pasa drogowego stanowiący zagrożenie przy choćby niewielkim odchyleniu toru jazdy, słup który mógłby również stać "za rowem" a nie przed. Informacja jest rzeczą ważną pod warunkiem że jest kompletna i prowadzi do ciągu dalszego czyli zmniejszenia prawdopodobieństwa wystąpienia podobnego zdarzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.