Facebook Google+ Twitter

Zespół 3 X Tak z Brańska

Już niebawem płyta "Kiedyś zrozumiesz" z repertuaru zespołu 3 X Tak, pochodzącego z Brańska trafi do rozgłośni radiowych

27 września 2013 roku w Bielskim Domu Kultury odbył się koncert zespołu 3X Tak. Był to kolejny koncert nowo powstałego zespołu.
Warto o tym wspomnieć, ponieważ obserwujemy połączenie muzyki z czysto brzmiącą poezją polską.
Pomysłodawcą i założycielem zespołu 3 X Tak jest Jarosław Usakiewicz z Brańska - nauczyciel, historyk, dziennikarz, doradca w dziedzinie nieruchomości. Pasjonat poezji śpiewanej. Autor muzyki do wierszy Anny Zajączkowskiej, Marii Sikorskiej, ks. Mieczysława Rzepniewskiego oraz tekstów własnych. W skład zespołu wchodzą: Jarosław Usakiewicz – gitara i vokal, Bogdan Romaniuk - gitara basowa, Jacek Krasucki - gitara, Grzegorz Zawadzki - piano elektryczne, Ryszard Korzeniewski - perkusja. Zespół powstał 19 kwietnia 2013 roku.
Jarosław Usakiewicz jako pasjonat poezji śpiewanej połączył trzy regiony Polski – Podlasie, Kujawy i Śląsk. Razem z Marią Sikorską mieszkającą na Kujawach doprowadził do wydania płyty pt. „Kiedyś zrozumiesz”. Ten projekt chodził im po głowie już od dłuższego czasu, zanim powstał zespół 3 X Tak. Wszystkie utwory zaaranżował Krzysztof Procek ze Śląska i tam też płyta została nagrana.
Jak widać marzenia się spełniają. Już teraz można śmiało powiedzieć – płyta to strzał w dziesiątkę, chociaż jeszcze nie ujrzała światła dziennego. W odpowiednie ręce trafi dosłownie za kilka dni.
Zespół 3 X Tak rozwija skrzydła, a co będzie dalej – czas pokaże. Zapewne nie uśnie, będzie nadal promował poezję polską, trafiał jak strzałą wprost do serc odbiorców, czego należy im życzyć.

http://www.youtube.com/watch?v=TUUItkStYzM

https://www.facebook.com/pages/Zespół-3-X-Tak/326703144088870

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.