Facebook Google+ Twitter

Zespół Dżem w Lublinie

12. 06. 2013 r miałam okazję uczestniczyć w koncercie zespołu Dżem, który odbył się w Lublinie przy ulicy Nadbystrzyckiej na terenach zielonych Politechniki. Chciałabym podzielić się z wami moimi wrażeniami.

Na koncert ten pojechałam bardziej z przymusu niż z chęci. Pewnie zastanawiacie się, z jakiego przymusu można jechać na koncert. Pozostanie to moją tajemnicą. Pewna osoba, która będzie czytać ten artykuł, wie o co chodzi;-)
Nie wiem o której godzinie dokładnie zaczął się koncert, bo spóźniłam się na niego. Jak dowiedziałam się od koleżanki, którą przypadkiem spotkałam na miejscu, dotarłam na około czwartą piosenkę. Zastałam tłum ludzi, głównie młodych, ale nie tylko, którzy wyglądali na bardzo zadowolonych. Niektórzy z nich tańczyli, inni śpiewali, jeszcze inni tylko słuchali. Podczas piosenek spokojnych i refleksyjnych, u wielu osób można było zaobserwować wzruszenie. Natomiast piosenki z szybszym tempem, bardziej ekspresyjne, wyzwalały w słuchających wulkan energii. Nie znam repertuaru zespołu Dżem, dlatego nie potrafię podać tytułów piosenek wykonanych podczas wczorajszego koncertu, poza jednym - " Do kołyski". Według mnie to jeden z najładniejszych utworów tego zespołu.
Mimo, że nie jechałam z wielką chęcią na koncert zespołu Dżem, to muszę przyznać, że podobał mi się on, nawet mimo unoszącego się w powietrzu zapachu piwa i papierosów;-)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Dżem Lublin


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.