Facebook Google+ Twitter

Zespoł Dżem zagrał w Andrychowie

W ramach tegorocznych Dni Andrychowa zaproszono legendę polskiej muzyki - zespół Dżem - który 11 czerwca zagrał w Andrychowie.

Na Dniach Andrychowa wystąpiła polska legendarna grupa Dżem, która nie zawiodła swoich fanów, a lokalnej publice, która przyszła, aby miło spędzić czas z rodziną pokazała, kto tak naprawdę na naszej krajowej scenie muzycznej rządzi, pomimo karmienia nas taką papką jak Feel czy Doda.

Choć upał doskwierał, na miejscowy stadion przyszły tłumy jakich w Andrychowie dawno nie widziano. Byli wszyscy - od długowłosych fanów Dżemu, po całe rodziny z małymi dziećmi.

Jak zaprezentowała się grupa ? Wręcz znakomicie. Dała świetny dwugodzinny koncert, na którym grała swoje klasyki, jak i utwory z nowej płyty, która ma ukazać się we wrześniu.

Na początek: ''Poznałem go po czarnym kapeluszu'',a następnie coś z ostatniej płyty'' Gorszy dzień". Już po trzecim utworze publika zaczęła się domagać ''Whisky'', ale zamiast tego utworu muzycy uraczyli nas przepiękną wersją ''Do kołyski'', a potem jeszcze kompletne zaskoczenie: utwór ''Paw'', tak rzadko ostatnio wykonywany przez zespół.

Następna część koncertu była prezentacją utworów, które mają się ukazać w nowym albumie. ''Koniecznie'', ''Zawsze do przodu' 'i ''Strach'' przyjęte zostały ciepło przez publiczność .

Powrót do standardów: 'Harley'' (wyśpiewany przez fanów), jak i ''Naiwne pytania'', "Wehikuł czasu'', który zakończył główny set.

Jak się można było spodziewać publiczność nie chciała końca koncertu i gorąco skandowała: DŻEM DŻEM DŻEM, który tego wieczoru dwukrotnie bisował. Zagrano na koniec utwory ''Autsajder'',''Whisky '',''Cegła''i''Skazany na bluesa ''.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.