Facebook Google+ Twitter

Zespół Electric Light Orchestra wystąpił w Sali Kongresowej

W sobotni wieczór, w samym centrum stolicy w Pałacu Kultury i Nauki, Electric Light Orchestra wraz z polską orkiestrą symfoniczną l`Autunno zademonstrowały nam doskonałe połączenie symfonicznych dźwięków i rockowej mocy.

Electric Light Orchestra w Sali KOngresowej / Fot. Witold Kossakowski Pomimo czterdziestki na karku, utwory ELO wciąż porywają. Już po pierwszej piosence publiczność, szczelnie wypełniająca salę Kongresową, wstała z miejsc i śpiewała razem z zespołem. Muzycy warszawiakom zagrali swoje największe przeboje, m.in "Last Train To London", "Evil Woman", "Mr. Blue Sky", "Do Ya, Don’t Bring Me Down", "Xanadu" oraz wiele innych.

Ta legendarna grupa w połowie lat 80. podzieliła się na ELO i ELO Part II, a dzisiaj artyści występują pod nazwą Electric Light Orchestra The Former Members. W skład grupy wchodzą - Mike Kamiński i Louis Clark, którzy występowali zarówno w ELO, jak i ELO Part II oraz Eric Troyer, Philip Bates i Gordon Townsend – mający swój duży udział w osiągnięciach ELO Part II.

Od kwietnia tego roku z grupą występuje również basista Glen Burtnik, który zastąpił zmarłego na początku 2009 roku Kelly’ego Groucutt’a. W ciągu całej kariery muzycy nagrali 12 studyjnych albumów, za które otrzymali dziewięć złotych, platynowych i multiplatynowych płyt.

Jeżeli chcecie usłyszeć coś niesamowitego – syntezę rocka i muzyki klasycznej, czekajcie na kolejną wizytę ELO w Polsce. Naprawdę warto.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.