Facebook Google+ Twitter

Zespół Feel w trasie koncertowej!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-10-28 17:38

18 października do sklepów muzycznych trafił nowy krążek zespołu Feel. Wydawnictwo zatytułowane „Feel 3” zawiera 10 nowych utworów w tym "Weekend" (utwór pojawił się w filmie Cezarego Pazury o tym samym tytule).

Po sukcesie dwóch poprzednich albumów przyszedł czas na kolejny krążek jednego z najpopularniejszych polskich zespołów. Kwartet z Katowic podbił serca polskiej publiczności dostarczając melodyjnych i przebojowych kompozycji, które od pierwszego przesłuchania zapadają w pamięć (oba poprzednie albumy pokryły się platyną).

Nowy krążek "Feel3" trafił już do sklepów muzycznych!18 października do sklepów muzycznych trafił nowy krążek zespołu Feel. Wydawnictwo zatytułowane „Feel 3” zawiera 10 nowych utworów w tym "Weekend" (utwór pojawił się w filmie Cezarego Pazury o tym samym tytule). Dodatkowo na płycie znalazły się też dwa utwory bonusowe - "Więcej jeśli się da" (piosenka z serialu Rodzinka.pl) oraz "Zwycięstwa smak" w wersji nagranej z gościnnym udziałem 16 członków zwycięskiej ekipy Piotra Kupichy z programu "Bitwa na głosy".

W sprzedaży jest również dostępna edycja specjalna krążka z materiałem DVD, na którym znajdziecie m.in.: teledyski ("Cały ten świat", "Jeśli czegoś pragniesz" i "Weekend"), materiał making of z realizacji klipu „Cały ten świat” oraz koncert zespołu.Swój gościnny udział na płycie mieli m.in.: Marcin Kindla, Łukasz Drozd, Michał Kuczera, Leszek Hurtig, Piotr Brzychcyc oraz katowicka 16-tka z programu "Bitwy na głosy".
(Marta Sprzączak)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.