Facebook Google+ Twitter

Zespół Feel weźmie udział w aukcji charytatywnej w Płocku

Piotr Kupicha wraz ze swoim zespołem weźmie udział w charytatywnym "Spotkaniu z Gwiazdą", które odbędzie się 17 czerwca w Płocku - dowiedziała się gazeta internetowa Wiadomości24.pl. Podczas uroczystości odbędzie się specjalna aukcja.

 / Fot. PAP/Stach LeszczyńskiZespół Feel wystąpi 17 czerwca na scenie płockiego amfiteatru. Zaraz po zakończeniu koncertu Piotr Kupicha, wraz ze swoim składem pojedzie na "Spotkanie z Gwiazdą". Jak dowiedział się portal Wiadomości24.pl, gwoździem spotkania jest aukcja charytatywna, w której oprócz członków zespołu Feel pojawią się między innymi władze samorządowe oraz reprezentanci lokalnego biznesu - w sumie kilkadziesiąt osób. Dochód zostanie w całości przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Umysłową "Jestem".

"Spotkanie z Gwiazdą" to pomysł Barbary Chrzanowskiej, która jest organizatorką całego przedsięwzięcia, a także wolontariuszką Stowarzyszenia "Jestem". - Jakiś czas temu usłyszałam słowa Prymasa Wyszyńskiego, które utkwiły mi w pamięci - mówi Barbara Chrzanowska - Mianowicie: "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi", wtedy zrozumiałam, że nie mogę zawieść nadziei niepełnosprawnych - opowiada - To właśnie te dzieci zmotywowały mnie do spełnienia tego marzenia. Dzięki sympatii i zadowoleniu, jakie z siebie emanowały, wiedziałam, że to jest moją motywacją i nic mnie nie zatrzyma, a one stały się właśnie współtwórcami naszego spotkania - opowiada Basia.

Pomimo wielu przeciwności losu "Spotkanie z Gwiazdą" odbędzie się, chociaż mało brakowało, aby wszystko runęło w jednej chwili jak domek z kart. - Na początku maja otrzymałam informację od organizatora płockiego koncertu, że prawdopodobnie zostanie on odwołany - mówi Barbara Chrzanowska - To było jednoznaczne: nie ma koncertu - nie ma spotkania. Strasznie się tym przejęłam, bo włożyłam mnóstwo pracy w organizację tego przedsięwzięcia.

Po kilku dniach pojawiło się jednak światełko w tunelu dla Basi, a przede wszystkim dla dzieci ze Stowarzyszenia "Jestem". Barbara Chrzanowska przekonała w końcu organizatorów koncertu, aby nie odwoływali imprezy. - Robiłam wszystko, żeby koncert został przeniesiony na późniejszy termin. No i udało się! Odbędzie się 17 czerwca - nie kryje radości organizatorka spotkania.

- Jest wiele różnych akcji, w które staramy się w miarę możliwości angażować, lecz nie zawsze to wychodzi na światło dzienne. Robimy to, co do nas należy - mówi Piotr Kupicha, lider zespołu Feel, w rozmowie z Wiadomościami24.pl - Dla nas taka działalność jest bardzo ważna - dodaje muzyk.

Przedmioty, które zostaną wystawione na aukcję, a także zaproszenia, które otrzymają goście "Spotkania z Gwiazdą" zostały przygotowane przez dzieci ze Stowarzyszenia "Jestem". Na aukcję wystawi też swój przedmiot wójt gminy Bodzanów Jarosław Dorobek. Organizatorka zapowiada, że ma być to coś bardzo cennego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.