Facebook Google+ Twitter

Zespół Futuro zbiera w sieci fundusze na płytę

Zespół Futuro z Kutna dołączył do grona artystów skupionych w serwisie MegaTotal.pl. To pierwszy w Polsce serwis, gdzie można posłuchać za darmo muzyki oraz współuczestniczyć w powstaniu płyty swojego ulubionego zespołu.

Zespół Futuro na VIII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Poetyckiej w Oleśnie. / Fot. Grzegorz BroniarczykZespół Futuro powstał na początku 2007 roku. Tworzą go absolwenci szkół muzycznych w Kutnie i Kole - Monika Piotrowska i Grzegorz Broniarczyk. Twórczość zespołu to przede wszystkim piosenki autorskie, z elementami poezji śpiewanej, utrzymane w popowych nastrojach. Zespół uczestniczy także w ogólnopolskich przeglądach. Od 31 sierpnia do 2 września Futuro prezentował się na XII Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Autorską ,,Oranżeria 2007" w Radzyniu Podlaskim. 6 października wrócił z Olesna z VIII Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Poetyckiej. Obecnie przygotowywany jest materiał na Festiwal Poezji Śpiewanej w Sieradzu.
Wokalistka zespołu Futuro Monika Piotrowska / Fot. Grzegorz Broniarczyk
- Dołączyliśmy do grona wykonawców portalu MegaTotal.pl, ponieważ jest to szansa na profesjonalne nagranie. Każdy, kto odwiedza serwis, może posłuchać naszych utworów. Rejestrując się jako fan Futuro na Zespół Futuro może pomóc w nagraniu naszej płyty, stając się jednocześnie współudziałowcem projektu - mówi Monika Piotrowska, wokalistka zespołu.

Dołączając do fanów zespołu Futuro automatycznie zostaje przyznane 100 groszy, które można zainwestować w zespół. Połowa każdej wpłaty trafia na konto artysty, a drugie 50 proc. dzielone jest pomiędzy fanów, którzy w niego zainwestowali. Osoba, która przekaże swoje środki na zespół, zarabia razem z nim na sprzedaży jego utworów.
Czytaj także: Kutno: Zespół Futuro jedzie na "Oranżerię 2007"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Futuro pięknie brzmi...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.