Facebook Google+ Twitter

Zespół Gojira już 25 sierpnia w Polsce

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-07-01 12:43

Jeden z najbardziej oryginalnych zespołów na scenie ekstremalnej – GOJIRA, wystąpi dwukrotnie w Polsce pod koniec wakacji. Progresywni metalowcy z Francji przyjadą do naszego kraju na dwa koncerty – 25 sierpnia wystąpią w warszawskiej „Stodole”, dzień później w krakowskim ‘Klubie Studio”.

Francuzi będą promować swój ostatni album, który nie tylko zadebiutował na 138 miejscu listy Billboard 200, ale też zwrócił uwagę muzyków Metallica, którzy zaprosili Gojira by supportowali ich na 15 koncertach ubiegłorocznej amerykańskiej trasy. Po takich doświadczeniach, nie ma wątpliwości, że występy Gojira będą niesamowitym, profesjonalnym spektaklem, który koniecznie trzeba zobaczyć.

Na szczególną uwagę zasługują również pozostałe dwa zespoły, które wystąpią tego wieczoru – zyskujący entuzjastyczne recenzje w całej Europie za sprawą płyty „Immerse In Infinity”
Lost Soul (zaproszony ostatnio na słynny festiwal Brutal Assault) oraz kolejny polski ‘towar eksportowy’, złożony z byłych i obecnych muzyków Dimmu Borgir, Vader, Decapitated, Azarath czy Vesania – Masachist. Będzie to pierwsza w ogóle okazja by zobaczyć Masachist na żywo!

Bilety:
eventim.pl
ticketpro.pl
ticketonline.pl
kasy klubu ,,Stodoła’’


Więcej na naszemiasto

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.