Facebook Google+ Twitter

Zespół Jarzębina gościł u Szymona Majewskiego

W poniedziałkowym programie "Szymon na żywo" autor gościł Jarzębinę - najpopularniejszy polski zespół ludowy ostatniego tygodnia. Mimo że gościem programu był także Mariusz Pudzianowski, to właśnie panie z Jarzębiny były tam VIP-ami.

Szymon Majewski-polski dziennikarz / Fot. Sławek/wikimedis Creative Commons 2.oU Szymona Majewskiego gościły sympatyczne panie z zespołu "Jarzębina". Piosenka "Koko euro spoko" wzbudziła wiele kontrowersji. Nie tak, prawdopodobnie kibice wyobrażali sobie hymn Euro, ale cóż, stało się i na pewno nie wyszło to na złe paniom "Jarzębinom". Zespół, jak to na przyszłe gwiazdy przystało, robi karierę, zaczynając od udzielania wywiadów i występów w programach z udziałem publiczności, jak "Szymon na żywo".

Prowadzący zaprosił wszystkie panie na studyjną kanapę i usiadł pomiędzy nimi. Po przedstawieniu członkiń grupy Szymon zadał pytanie, jak czują się po wygraniu plebiscytu?

Kobiety wyznały, że odkąd dowiedziały się o wygranej w konkursie hymnu na Euro czują się cudownie: "Czujemy się jakbyśmy ciągle latały". Jak widać, wygrana dodała zespołowi skrzydeł.

Wszystkie bohaterki to pogodne i pełne poczucia humoru sympatyczne panie, którym mikrofony i światła kamer nie przeszkadzają w dobrej zabawie, a wręcz pomagają. Zespół ma zdecydowaną liderkę, panią Irenę, która najczęściej zabiera głos i wypowiada się w imieniu całej grupy, a robi to z przesympatyczną gracją i wdziękiem, nie tracąc przy tym świetnego humoru, no i o tremie w jej przypadku raczej nie ma mowy.

Zdradziły także, że "Koko" to utwór ludowy, który śpiewały ich babcie - "to melodia z piosenki ludowej, na której się wzorowałyśmy". Zespół pochodzi z miejscowości Kocudza w województwie lubelskim, a gwara jaką się posługują to gwara kocudzka - poinformowała Szymona "menadżerka" zespołu - Irena. Na prośbę gospodarza programu zespół zaprezentował piosenkę ze swojego repertuaru w tejże właśnie gwarze.

Na pytanie prowadzącego o stosunek do paparazzich, grupa chórem odpowiedziała, że tego się nie obawia, zaś jedna ze najstarszych członkiń zespołu szczerze wyznała, że od młodości jej marzeniem było wystąpienie na dużej scenie - jak widać marzenia się spełniają.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.