Facebook Google+ Twitter

Zespół Messer Chups wystąpi 11 listopada w Basenie!

Messer Chups to jeden z najciekawszych współczesnych zespołów rosyjskich, którego trzon stanowi para artystów znanych jako Oleg Gitarkin oraz ZombieGirl.

 / Fot. Materiały prasoweIch trudna do jednoznacznego zdefiniowania muzyka jest mieszanką surf rocka, horrorpunka, gothabilly, cabaretu i sampli filmowych z lat 50. i 60. ubiegłego wieku.

Występy Messer Chups to nie tylko żywiołowa, pełna zwariowanych brzmień muzyka, ale też niezwykłe wizualne show. Wykorzystując zlepki fragmentów kultowych filmów klasy B, artyści tworzą idealne tło dla swoich koncertów.

Warszawski koncert grupy, który odbędzie się w ramach Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”, stanowi część projektu: ELEKTRONICZNA ODYSEJA, poświęconego Lwowi Thereminowi, rosyjskiemu naukowcowi i wynalazcy pierwszego na świecie bezdotykowego elektronicznego instrumentu – thereminu. Chociaż nazwa może wydawać się większości dość egzotyczna, brzmienie thereminu na pewno zna każdy, a wątek filmowy nie jest tu przypadkowy.

Tych, których ciekawi, w jaki sposób wszystkie te elementy łączą się ze sobą, zapraszamy 11 listopada do Basenu na koncert Messer Chups. Będzie kosmicznie!


MESSER CHUPS
11.11 BASEN / WARSZAWA
Start: 20:30
Bilety: 35/40 pln

Miejsca sprzedaży: salony Empik, Media Markt, Saturn, ebilet.pl. ticketpro.pl, eventim.pl, muno.pl, ticketportal.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.