Facebook Google+ Twitter

Zespół Metallica w filmie 3D!

Amerykańscy muzycy, jako jedni z pierwszych, połączyli muzykę symfoniczną i metalową. Teraz czas na mezalians z... technologią 3D!

Creative Commons Attribution 3.0 Unported / Fot. Kreepin DethI... stało się! To, o czym nieśmiało szeptano za muzycznymi kulisami okazało się prawdą! Zespół Metallica potwierdził, iż wkrótce będziemy mieli możliwość podziwiania ich udziału w filmie korzystającym z technologii 3D.

Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej amerykańskiej grupy: "z zasady nie komentujemy plotek, ale tym razem jesteśmy dumni, że jako pierwsi powiemy o tym oficjalnie. Jak zapewne niektórzy z Was zauważyli, ostatnio w niektórych publikacjach - m.in. w najnowszym numerze Rolling Stone - pojawiły się pogłoski o tym, że powstanie film 3D z zespołem Metallica. Chcemy powiedzieć, że rzeczywiście istnieje taki projekt, który jest we wczesnej fazie tworzenia.

Muzycy nie zdradzają w jakim charakterze zagoszczą na ekranach i - na chwilę obecną - brak jakichkolwiek konkretnych danych dotyczących najnowszej produkcji. Członkowie zespołu jednak podkreślają: "Nie możemy zdradzić zbyt wielu szczegółów, ponieważ jeszcze ich nie znamy. Teraz tylko możemy powiedzieć, że film trafi do Was prawdopodobnie w 2013 roku."

Przypomnijmy, iż głosy sugerujące udział zespołu w tego typu produkcji pojawiały się już wcześniej (kilka miesięcy temu sprawę poruszył serwis Deadline.com - przyp. red.). Informacje odbierane były jednak jako jedne z kolejnych plotek rozsiewanych wokół popularnych Amerykanów. Tym razem ciąg domniemywań i przypuszczeń został definitywnie przerwany.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nie lubię Metallici. Zarozumialcy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.