Facebook Google+ Twitter

Zespół pałacowo-parkowy w Puławach. Fotogaleria

Park Czartoryskich w Puławach od lat ściąga rzesze turystów z całego świata. Dla tych, którzy nie widzieli jeszcze tego niezwykłego miejsca, przygotowaliśmy fotogalerię. To piękny zakątek zadumy, rozmyślań i odpoczynku..

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Dom Gotycki. Foto. Marcin Mizera
Dom Gotycki. Foto. Marcin Mizera

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Bardzo ładne zdjęcia. Byle tak dalej :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To prawda świetne zdjęcia :) ale....
pochodzę z Puław i wiem jak naprawde tam jest. Piękne miasto ale zaniedbane, brakuje tu nowych pomysłów i rozwiązań, które przyciągałyby turystów. Tak naprawde sami mieszkańcy nie znają dokładnej historii tego miejsca. Owszem Park jest piękny - tylko, że kto dokładnie zna jego historie. Po ostatniej "wichurze" duży drzewostan został zniszczony i co w zaiązku z tym? NIC! Park uprzątnięto z połamanych drzew i tyle. Nie ma dobrych nawierzchni (po deszczu nie da sie spacerować, chyba,że ktoś lubi błotko), a wieczorem strach wejść do parku. A w ciepły i pogodny dzień nie ma gdzie usiaść, pogadać i napić się np.kawy. Dlatego studiuje Architekture Krajobrazu by nadawać takim miejscom charakteru. By miasta ożywały roślinnością, która cudownie by wyglądała przez cały rok, a nie tylko gdy "ktoś ważny" odwiedzi miasto! Zaczełam od wykonania projektu jednego z Puławskich Miejsc równie zaniedbanych jak Park. Umieszczając go w swojej pracy mgr. mam zamiar pokazać, że warto jest walczyć o "nasze miasta", mają fantastyczną historie i są wyjątkowe. Każdy z nas mieszka w wyjątkowym miejscu, więc powinien przynajmniej poznać co działo się tu np. zanim przyszedł na świat. Ja poznałam całą historie swojego miasta a TY? Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękny zespół i urocze zdjęcia, zrobione w cudny dzień. Podpisuję się pod pomysłem Ewy. Redakcjo, wysłuchaj nas.:-) Jeśli galerie z tych pięknych polskich zakątków będą w jednym miejscu, będę do nich zaglądać bardzo często, by na nowo nacieszyć oko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetne zdjęcia:)) Brawo. Brakuje mi tu tekstu o Puławach. O Zofii Czartoryskiej, a pierwszym polskim muzeum, które stworzyła, wreszcie o niezwykłych losach królewskiej szkatuły. Może ktoś "popełni" taki tekst? Jeżeli nie znajdą się chętni to zapraszam jutro do lektury tekstu o królewskiej szkatule.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marcin super:) Dzięki Tobie Puławy przestaną kojarzyc mi się wyłącznie z "Azotami" - nawet nie wiedziałam, że macie takie skarby. Pod tekstem Tomka Kowalskiego o błędach postulowałam umieszczanie tego typu galerii i tekstów w jednym, określonym miejscu. Teraz są dość mocno rozrzucone - galeria Daniela z cmentarza w CYWILIZACJI, a zdjęcia Tomka Pancewicza ze Śląska w STYLU ŻYCIA. Trudno się połapać:( Co Wy na to?:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.