Facebook Google+ Twitter

Zespół Perfect podbił serca łodzian

Na scenie już 33 lata. Autorzy niezliczonej ilości hitów, prawdziwi rockmani. Zespół Perfect wystąpił na wyjątkowym koncercie w Łodzi.

Szczęśliwa siódemka


Łodzianie, na darmowym koncercie zorganizowanym w ramach VII Jarmarku Wojewódzkiego, stawili się licznie. Wśród publiczności można było dostrzec gimnazjalistów, studentów, matki z dziećmi czy osoby w podeszłym wieku. Ale imprezy otwarte, a może wielkie nazwiska, zawsze przyciągają tłumy. Występ zaczął się kilka minut po godzinie 21, u zbiegu ulic Piotrkowskiej i Piłsudskiego.

Hity, hity i jeszcze raz hity


Zespół już pierwszymi trzema piosenkami (wśród nich znalazł się przebój „Idź precz”), bez trudu rozruszał publiczność. A fani, słysząc utwory gwiazdy wieczoru, czym prędzej ściągali pod scenę, powiększając i tak spory tłum. Po energicznych kawałkach nadszedł czas na balladę. I tak było do końca – żywioł przeplatał się z melancholią. Perfect nie zawiódł ani fanów, ani osób które znalazły się tam przypadkiem. Zagrali większość swoich hitów, wśród nich „Autobiografię”, „Ale wkoło jest wesoło” czy „Nie płacz Ewka”. Emocje ostygły na chwilę jedynie w trakcie około 15-minutowego solo w połowie koncertu. Tłum złapał oddech i za chwilę bawił się ze zdwojoną energią.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.