Facebook Google+ Twitter

Zespół Perfect zagra urodzinowo

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-23 15:48

Już 18 kwietnia każdy wielki fan, sympatyk oraz osoba przypadkowa, będzie nie raz i nie dwa... mogła z okazji 30-stki zaśpiewać Perfectowi sto lat! Jubileuszowy koncert odbędzie się w warszawskim Klubie Park.

Perfect zagra w Klubie Park w Warszawie / Fot. Materiały promocyjneMimo iż korzenie zespołu Perfect sięgają roku 1978, gdzie istniał wówczas jako Perfect Super Show and Disco Band, to rok 1980 jest datą powstania zespołu. Tak więc w bieżącym 2010 roku zespół obchodzi swoje huczne 30-lecie!!!

Pierwszy z cyklu koncertów odbył się 13 marca w katowickim Spodku. Później zespół wybiera się do USA i Kanady, gdzie bywa regularnie. Ze stałą, wieloletnią już częstotliwością zespół występuje także na scenie klubu studenckiego Park.

Od 30 lat zespół nie traci na jakości i popularności. Niemal, jak dobre wino, z upływem lat, smakują co raz lepiej. A w samym zespole, niemal jak w małżeństwie, bywały także i burze. Nawet wielokrotne rozłąki a przede wszystkim odejście legendarnego Zbyszka Hołdysa, nie zachwiały w
fundamentach Perfectu.

Od wielu lat zespół z powodzeniem i nieprzerwanie koncertuje, udziela się także charytatywnie i jest wszędzie tam, gdzie wyraziste przekonania i idee są jeszcze ważne!

Wejście od godz. 18.00
Koncert o godz. 18.30
Bilety w cenie:15 pln ulgowy/30 pln normalny. Dostępne w klubie Park (al. Niepodleglości 196)

Autor: Magdalena Dziołak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.