Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29958 miejsce

Zespół Video zagrał na koncercie charytatywnym w Siemianowicach Śląskich

14 stycznia w w hali kompleksu sportowego "Michał" w Siemianowicach Ślaskich, odbył się koncert charytatywny dla chorej na mukowiscydozę, 14-letniej Sylwii Bentkowskiej. Galę uświetnił występ zespołu Video.

Koncert rozpoczął się o godz. 17 przedstawieniem jasełkowym, zaprezentowanym przez uczniówLider zespołu Video, Wojciech Łuszczykiewicz / Fot. Paweł Kiliański Zespołu Szkół Integracyjnych z Siemianowic Śląskich. Następnie na scenie pojawili się znani mieszkańcy miasta, którzy zaśpiewali wspólnie z publicznością najpopularniejsze kolędy m.in Cicha Noc czy Przybieżeli do Betlejem. Nie zabrakło również popisów tanecznych, a w przerwach pomiędzy występami odbywały się aukcje charytatywne m.in obrazów, płyt z autografami znanych artystów czy biżuterii.

Kilka minut po godz. 20, na siemianowickiej scenie pojawiła się długo wyczekiwana gwiazda wieczoru- zespół Video. Podczas koncertu, zespół zagrał swoje najpopularniejsze kawałki m.in Fani zespołu Video dają im swoje uwielbienie i bezgraniczną miłość. / Fot. Paweł Kiliański"Bella", "Fantastyczny Lot" czy "Szminki Róż".

- Gdyby nie oklaski, nie założylibyśmy tego zespołu. To była dla nas jedyna motywacja!- zachęcał publiczność do wyrażania większych emocji wokalista, Wojciech Łuszczykiewicz. I swój cel osiągnął! Podczas wykonania utworu "Idę na plażę" cała, ale to absolutnie cała hala wstała i zaczęła skakać lub bujać się w rytm muzyki. Nawet panie po sześćdziesiątce, które na Zespół Video dał w Siemianowicach Ślaskich bardzo dobry występ. / Fot. Paweł Kiliańskipoczątku siedziały na krzesłach, poddały się energetycznej chwili i klaskały oraz wymachiwały rękami.
Zespół Video. / Fot. Paweł Kiliański
Pod koniec koncertu, zespół zaprosił na scenę chorą na mukowiscydozę Sylwię Bentkowską, gdzie wręczyli jej antyramę ze zdjęciem i autografami wszystkich członków "Video". Wokalista Wojciech Łuszczykiewicz zaproponował dziewczynce wspólnie zaśpiewanie jej ulubionej piosenki z repertuaru grupy.

- Widzę, że chcesz mnie zastąpić i zostać nowym wokalistą grupy - mówił żartobliwie lider zespołu do kilkuletniego chłopca, który szalał na scenie podczas występu. Zespół nie bał się kontaktu z fanami, a dowodem tego było wykonanie kilku utworów z osobami z widowni. Tak było w przypadku piosenki "Soft", która w oryginale jest śpiewana z Anią Wyszkoni. Przybitych "piątek" oraz popularnych "żółwików" nie było końca, a po koncercie zespół nie odmówił nikomu autografów ani pamiątkowych zdjęć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Klaudia Bujak
  • Klaudia Bujak
  • 21.02.2011 13:13

ale ty masz fajnie jeździsz po całej Polsce Kidy do nas przyjedziecie do Wałbrzycha my na was czekamy najlepiej by było jak byście przyjechali na dni Wałbrzycha we Wrześniu fanki z Wałbrzycha

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ty to masz zdrowie. Jeździsz po całym Śląsku, aby zdobyć ciekawy materiał. Gratki

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.