Facebook Google+ Twitter

Zespół Votum rozpoczyna trasę Incubate Tour

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-03-10 20:28

Już wkrótce rozpocznie się niezwykła trasa koncertowa. W ramach Incubate Tour 2011 swoją twórczość zaprezentują jedni z najciekawszych przedstawicieli polskiego progresywnego rocka i metalu.

 / Fot. materiały prasoweMroczną, mistyczną i atmosferyczną stronę progresywnego grania zaprezentuje dobrze znana słuchaczom formacja Votum, ktróra będzie gościem specjalnym na tej trasie. Zespół, który w przeciągu ostatnich lat zaskarbił sobie niemałą liczbę fanów zarówno w Polsce jak i za granicą i dzielił sceny z najwybitniejszymi przedstawicielami swojego gatunku, takimi jak Anathema, Katatonia, Pain of Salvation czy Opeth zaprezentuje materiał ze swojej pierwszej płyty "Time must have a stop", jak i drugiego krążka "Metafiction".

Przedstawicielem bieguna czystej energii ciężkiego brzmienia będzie powstałą w Lublinie formacja Qube. Zespół fantastycznie czujący się na scenie i wielokrotnie doceniany na rozmaitych festiwalach i konkursach w całej Polsce. W styczniu 2010 Qube zakończył pracę nad nowym krążkiem "Incubate" oraz podjął współpracę z wytwórnią Electrum Production, za sprawą której "Incubate" z początkiem czerwca ukazała się na rynku.

Trzeciem niezwykłym zespołem będzie Śląska formacja Animations, która para się niezwykle dynamiczną odmianą technicznego progresywnego grania z pod znaku czystego progmetalu. Wielokrotnie doceniana zarówno przez fanów jak i krytyków zaprezentuje niezwykle energetyczny materiał z wydawnictwa
"Animations", jak i drugiego krążka "Reset Your Soul".

Będzie to z pewnością wydarzenie dla słuchaczy wymagających i wszystkich tych, którzy po koncertach oczekują potężnej dawki emocji i energii.

Bilety w cenie 20 zł przedsprzedaż/30 zł w dniu koncertu, dostępne już wkrótce
Organizatorem trasy jest Electrum Production.
18-03- Ostrów Wielkopolski- Afera (Votum, Qube, Animations)
20-03- Toruń- Lizard King (Votum, Qube, Animations)
27-03- Kraków- Kwadrat
(Votum, Qube, Animations)
28-03- Lublin- Graffiti
(Votum, Qube, Animations)
29-03- Warszawa- klub Progresja (Votum, Qube)
02-04- Opole- Come In (Votum, Qube)
03-04- Wrocław- Od Zmierzchu Do Świtu
(Votum, Qube)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.