Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19356 miejsce

Zespół Within Temptation wystąpi na Europejskim Stadionie Kultury w Rzeszowie

Zespół Within Temptation wystąpi 24 czerwca na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Na scenie pojawią się też: Skubas, Natalia Przybysz, Piotr Rogucki, Natalia Nykiel.

 / Fot. Łukasz Gdak/Głos WielkopolskiWithin Temptation to zespół założony w 1996 roku i od tego czasu nieprzerwanie utrzymujący się wśród najważniejszych zespołów tego gatunku.

Na czele Within Temptation stoi charyzmatyczna wokalistka, Sharon den Adel, która swoją energią zaraża zarówno pozostałych członków zespołu jak i przede wszystkim koncertową publiczność.

Zespół na swoim koncie ma ponad 3 miliony sprzedanych płyt CD I DVD, wydając je w 48 krajach. Są zdobywcami 30 złotych i platynowych płyt oraz 2 nagród MTV European Music Awards, 2 nagród World Music Awards i wiele więcej.
Znamy ich z między innymi takich przebojów, jak "Faster" "What Have You Done" czy "Whole world is watching" będącym duetem z Piotrem Roguckim, frontmanem rockowego zespołu Coma.

Within Temptation był jednym z zespołów, występujących podczas ostatniej edycji Przystanku Woodstock, dając wtedy koncert przed kilkuset tysięczną publicznością.

Każda edycja Europejskiego Stadionu Kultury jest poświęcona wybranemu fragmentowi kultury. W tym roku szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na projekt „Love Label”, który pokazuje, w jaki sposób sztuka, a przede wszystkim muzyka kształtuje człowieka, jak wpływa na jego charakter, jak pomaga radzić sobie z problemami życia codziennego.

Zawsze zwracamy szczególną uwagę na niezwykłą plastyczność oprawy widowiska. Tegoroczni graficy przygotowujący oprawę wizualną koncertów to Marcin Bania z Temporary Space Design oraz Łukasz Rusinek. Każdy z nich to nagradzany twórca, pracujący w bardzo charakterystycznym stylu.

Scenografię przygotuje Anna Mioduszewska – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Sztuk Pięknych, znany scenograf telewizyjny, twórca scenografii do wielu widowisk teatralnych i telewizyjnych.

PROGRAM

Koncert otwarcia – Kortez z zespołem
Kolektywy - Natalia Nykiel [Polska]/ Golden Parazyth [Litwa],
Dawid Kwiatkowski [Polska]/ The Hardkiss [Ukraina],
Skubas [Polska] / Jono McCleery [Wielka Brytania],
Sarsa [Polska]/ Green Room & Dato Lomidze [Gruzja],
Piotr Rogucki [Polska]/ Within Temptation [Holandia]
Gwiazda: Within Temptation [Holandia]

(mat. prasowy)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.