Facebook Google+ Twitter

Zgłoś kandydatów do nagrody marszałka województwa kujawsko-pomorskiego

Współautorzy: Magdalena Wróbel

Od kilku dni można zgłaszać kandydatów do jubileuszowej, już dziesiątej edycji konkursu o nagrody Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Termin mija 30 czerwca.

Nagrody zostaną przyznane za działalność na rzecz województwa w 2009 roku. Celem nagrody jest wyróżnienie autorów najbardziej wartościowych osiągnięć w najważniejszych obszarach gospodarczej i społecznej aktywności województwa. Nagradzana jest również promocja postaw prezentujących rozwój województwa. Ważne również jest dla kapituły konkursu upowszechniania wiedzy o najwyższej jakości dokonaniach, wydarzeniach i przedsięwzięciach w wymiarze regionalnym, krajowym lub międzynarodowym.

Regulamin konkursowy przewiduje także wyróżnienie specjalne oraz nagrodę za całokształt działalności. Wyboru nagrodzonych dokonuje kapituła konkursowa, w której zasiadają naukowcy i przedstawiciele biznesu.

Marszałek Piotr Całbecki o tegorocznym wyróżnieniu powiedział:
- W tym roku już po raz dziesiąty uhonorujemy autorów najbardziej wartościowych osiągnięć w najważniejszych obszarach gospodarczej i społecznej aktywności województwa. Ich dokonania
pokazują całej Polsce, że Kujawsko-Pomorskie to region, w którym kwitną nauka, biznes i pozostałe sfery codziennej działalności

Wśród laureatów nagród są takie osobistości, ważne dla regionu jak: Rafał Blechacz uhonorowany za twórczość muzyczną, wieloletni dyrektor artystyczny Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej Jerzy Salwarowski, doceniony za całokształt działalności muzycznej i organizacyjnej. Nagrodą tą wyróżniono też wiele firm w regionie jako dowód ich prężnych działań na krajowych i światowych rynkach.

W tegorocznej edycji nagrody marszałka zostaną przyznane w 13 kategoriach m.in. gospodarka, działalność społeczna, kultura, promocja województwa, ochrona środowiska, nauka.

Jak zgłosić?

O nagrodę ubiegać się mogą zarówno osoby indywidualne, jak i instytucje, firmy oraz organizacje społeczne działające w województwie. Mają na to czas do 30 czerwca br.
W tym roku po raz pierwszy kandydaci proszeni są również o składanie wniosków zarówno w dwóch egzemplarzach papierowych, jak i kopii elektronicznej zgłoszenia na płycie CD.
Wnioski wraz z załącznikami w dwóch egzemplarzach należy dostarczyć osobiście bądź za pośrednictwem poczty na adres: sekretarz Kapituły Nagród Marszałka Województwa, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, pokój 232 87-100 Toruń.

Wszystkie informację oraz wnioski, regulamin i listę laureatów z poprzednich lat można znaleźć na stronie marszałka województwa kujawsko-pomorskiego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.