Facebook Google+ Twitter

Zgłoś najlepszą kampanię CSR

Jeszcze tylko do 30 marca można zgłaszać kandydatów w konkursie na ,,Kampanię Społeczną Roku". Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych kampanii pod względem marketingowym, a organizatorem jest Fundacja Komunikacji Społecznej.

Logo Fundacji Komunikacji Społecznej. / Fot. http://www.fks.org.pl/logo/LOGO-FKS.jpgJak czytamy w regulaminie konkursu: "poprzez marketing społeczny rozumie się wszelkie działania komunikacyjne, wykorzystujące takie narzędzia, jak reklama i public relations, które służą wspieraniu postaw prospołecznych".

W konkursie mogą wziąć udział kampanie reklamowe, które miały swoją emisję w 2009 roku. Zgłaszać je można w ramach pięciu kategorii: inicjatywy obywatelskie (ngo, osoby prywatne i inicjatywy studenckie), kampanie instytucji branżowych, kampanie instytucji publicznych i agend rządowych, kampanie firm komercyjnych i fundacji firm, inicjatywy polityczne. Oceniane są one przez jury.

Logo Kampaniespołeczne.pl / Fot. http://kampaniespoleczne.pl/index.php?PHPSESSID=2fa72f414dccbdf90d27759c80e88ec8"Kampanie mogą być zgłoszone przez każdą pełnoletnią osobę uprzednio zalogowaną na platformę konkursową na portalu kampaniespoleczne.pl posiadającą upoważnienie od organizacji będącą inicjatorem takiej kampanii.

Warunkiem zakwalifikowania kampanii do konkursu jest dokonanie wpłaty darowizny na konto Fundacji Komunikacji Społecznej (numer konta na stronie kampaniespoleczne.pl). Wpłaty zostaną przeznaczone na ufundowanie nagrody pieniężnej za zwycięstwo w kategorii Inicjatywy obywatelskie (ngo, osoby prywatne i inicjatywy studenckie)" - czytamy w punkcie czwartym części regulaminu dotyczącego zasad konkursu.

Kampanie są oceniane w jedenastu wymiarach w skali punktowej od 0 do 5. Gdzie 0 oznacza, że dany wymiar nie może być oceniany w przypadku danej kampanii.

Pełen regulamin konkursu na stronie: kampaniespoleczne.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Panie Józefie te komentarze wg mnie troszke nie na temat. Skupmy sie lepiej na tym, co autorka przedstawia w swoim artykule.
Moim zdaniem artykuł jest bardzo interesujący. Nie słyszałam dotychczas o takim konkursie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

KTO JEST autorem tej informacji? Gdzie nazwisko? Uważam, ze to info. z redakcji link Chce się okazać, że temat nie jest wstydliwy? Tylko dlaczego kradnie się moją informację zgłoszoną wczoraj? Oto mój artykuł odrzucony bez powodu. Wstyd. Redakcjo link po aferach ostatnich z konkursem na bloga, kneblowaniem ust ludziom, których co prawda nie cenię, ale jednak, stajecie się NIEWIARYGODNI. Proponuje Panie Kowalski podać się do dymisji. Pan nie znajduje się na odpowiednim miejscu. Pan jest dinozaurem PRL-u . Teraz widzę, że wszędzie w portalu usuwa się moje komentarze. Tylko patrzeć jak zablokują mi konto. Gratulacje Panie Kowalski. DYMISJA. Oto jedyne Pańskie wyjście. Bo nie potrafi Pan się służyć w WOLNYCH mediach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawdziwy powód nie jest mi znany. Formalnie niby Red. Nacz. do materiału nie ma zastrzeżeń tylko do mej tożsamości.
oto cytat:
"Ot, jeszcze jeden pomysł. Niestety, materiału opublikować nie możemy ze względu na to, że staramy się publikować materiały osób, które nie ukrywają swego imienia i nazwiska".

Pan Kowalski nie przyjmuje do wiadomości mojego listu wyjaśniającego, iż faktycznie nazywam się tak, jak się nazywam. Dlaczego to kwestionuje? Na jakiej podstawie? Zatem mogę powiedzieć: NIE WIEM JAKIE SĄ PRAWDZIWE PRZYCZYNY ODMOWY PUBLIKACJI. No chyba nie bigoteria?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Lesławie, o co chodzi z tą "linią pisma"? ... i cenzura i "linia" kojarzy mi się z PRL. Dziennik,czy też wiadomości maja to do siebie,że są tworzone z zaistniałych faktów i to bez względu na "kolor skóry". Magazyn SKUTER ma prawo mieć linię lub charakter,ale wiadomości...

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Josef Kurka Skoro zarzuca się Tomkowi Kowalskiemu cenzurę to warto może przytoczyć powód odrzucenia materiału?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli uważasz tak jak ja :Kliknij gwiazdkę, bo to najsympatyczniejszy komentarz dla autora lub napisz, sfotografuj lepiej.5* postawiłem 5 aby nie było niedomówień.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba, że odmówiono publikacji z racji linii pisma, a tutaj akurat popieram redaktora,który mógł odmówić publikacji.Wtedy nie jest to cenzurą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli to prawda to uważam powrót cenzury za skandal.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Redaktor Naczelny link Tomasz Kowalski cenzuruje artykuły. Jak za PRL-u Albo nie podoba mu się moje nazwisko.

Wczoraj wysłałam artykuł, którego publikacji odmówiono. Oto on:

Pierwsze oficjalne "Dni Cipki" Były nieoficjalne?

Jak podaje GW oraz TVP Info, od 9 do 11 kwietnia organizacja feministyczna UFA organizuje Dni Cipki. Zaplanowano liczne warsztaty, wystawy i spotkania dla kobiet. Wszystko po to, by „odczarować słowo cipka”.

UFA jest otwartą kobieco-queerową centrą kulturalno-społeczną non-profit, działającą na zasadach niehierarchicznych, prowadzoną przez kolektyw wolontariuszek_szy i utrzymywaną z grantów i dotacji.
Tak przynajmniej twierdzą na swojej stronie www. http://www.u-f-a.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=74&Itemid=36

Tamże znajdziemy pełny program i zamysł zorganizowania Dni Cipki.
Cytuję:
"Boyówki Feministyczne i UFA zapraszają na pierwsze oficjalne Dni Cipki! Od 9 do 11 kwietnia w Obiekcie Znalezionym i UFIE!
Naszym celem jest odczarowanie słowa 'cipka', wspólne poszukanie innych określeń i sposobów mówienia o kobiecej cielesności, które nie miałyby wydźwięku naukowo-medycznego lub wulgarnego, a także podkreślenie radosnych i pozytywnych aspektów seksualności kobiet.
Ponadto chcemy poruszyć problematykę: kobiecej świadomości własnego ciała, zwłaszcza w odniesieniu do sfery intymnej, postrzegania kobiecego ciała w powszechnym odbiorze społecznym,
tabu wokół kobiecych narządów płciowych. Spodziewajcie się wielu atrakcji z cipką w tle i nie tylko:
9.04 (piątek) gra wstępna w UFIE: wernisaż projektów Agnieszki Dellfiny, Beaty Sosnowskiej, Marty Zdulskiej i innych, performens grupy 'Teraz Poliż'
10.04 (sobota) dzień cipki w Obiekcie Znalezionym: warsztaty dla dziewczynek, tworzenie szablonów na koszulki i znaczków, promocja książek Wydawnictwa Czarna Owca ('Wielka Księga Cipek' i 'Kobieca ejakulacja i punkt G'), interaktywna instalacja 'a ty jak na nią mówisz?' oraz film 'Monologi waginy', pokaz filmu 'Petals. A journey into self discovery' Becka Peacocka wraz z dyskusją z udziałem zaproszonych gościń (Alicja Długołęcka, Anna Zdrojewska), pokaz mody inspirowany kobiecą seksualnością, cipkowe gadżety, ubrania, smakołyki i drinki oraz niespodzianki! afterparty 'greatest hits... remixed' double trouble vs siostry
11.04 (niedziela) schodzimy głębiej w UFIE: warsztaty waginalne z Alicją Długołęcką, warsztaty plastyczne z Beatą Sosnowską, warsztaty performensu z Moniką Rak i Agnieszką Małgowską (Damski Tandem Twórczy), 'pogaduszki pochwy' – czytanie polskich monologów waginy, 'wagina wielkiej bogini' - spotkanie z Agnieszką Kraską i Ewą Bury, filmy, wystawa, rozmowa w kręgu
a na deser w sobotę 17.04 impreza Vagina Fabulosa w Śnie Pszczoły!"

Nie zapraszam szczególnie. Odnotowuję gwoli dziennikarskiej powinności. Może mnie to trochę interesuje. A Was? Poczytajcie więcej na: http://dnicipki.blogspot.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.