Facebook Google+ Twitter

Zgłoś się do konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku!

Piszesz w serwisie dziennikarstwa obywatelskiego, prowadzisz bloga, masz mikrobloga? Piąta edycja Konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku jest dla Ciebie! To najważniejsze wydarzenie w świecie mediów obywatelskich. Nowa formuła, rewelacyjne nagrody, przejrzyste zasady.

Laureaci konkursu Dziennikarz Obywatelski 2009 Roku. / Fot. Jan PaczkowskiWystartowaliśmy 15 marca, a kończymy wielką galą finałową dopiero w Dniu Dziennikarza Obywatelskiego, czyli 14 czerwca. Zgłaszajcie swe materiały z 2010 roku! Zgłoszenia na stronie konkursowej doroku.pl

Najważniejsza jest informacyjna, dziennikarska treść, przyjmujemy więc w jednym konkursie zarówno materiały z blogów czy mikroblogów, jak i serwisów dziennikarstwa obywatelskiego, a także prywatnych stron. Muszą tylko spełniać kryteria materiału prasowego i pochodzić od osób parających się dziennikarstwem niezawodowo.

Strona konkursu: DOROKU.PL

Miniony rok pokazał, że, przykładowo, podczas powodzi jednakowo ważne były rzetelne, szybkie i użyteczne doniesienia, niezależnie od tego w jakiej formie ktoś je przekazywał. Czekamy zatem na zgłoszenia tych wszystkich, którzy w minionym roku opublikowali w internecie materiały informacyjne.

 / Fot. PolskapresseUwaga! Zgłoszenia przyjmujemy do 27 kwietnia. Materiały konkursowe zgłaszać można tylko w jednej z 10 konkursowych kategorii tematycznych: news lokalny, polityka, sport, kultura, technologie, nauka, multimedia, informacje ze świata, styl życia bądź junior media (ostatnia kategoria przeznaczona jest dla uczniów, wydających szkolne gazetki w ramach akcji "Junior Media").

Teksty do konkursu muszą być opublikowane w 2010 roku!

Pamiętajcie, że zgodnie z regulaminem, można swe teksty zgłaszać tylko w jednej kategorii. Wypełniajcie wszystkie pola w zgłoszeniu. Jeśli materiały zostaną zaakceptowane, można na nie głosować już od 2 maja.

Laureaci ubiegłorocznej edycji konkursu Dziennikarz Obywatelski Roku

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (77):

Sortuj komentarze:

Zgłoszono mnie. Nie wiem kto, bo osobę, która mnie do tego namawiała przekonałam, aby tego nie robiła.
Ostatecznie akceptuję zgłoszenie, bo brak akceptacji bylby nietaktem w stosunku do osoby, ktora tak wysoko ocenia mój tekst. Nie mam w sobie chęci udzialu w konkurencjach, więc w sumie mam bardzo mieszane uczucia... che sara, sara :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Utopek
  • Utopek
  • 15.04.2011 17:43

Super artykuł o POSKU w Dublinie

http://www.gazeta.ie/art/wieczor-wspomnien-o-irenie-kwiatkowskiej-w-posku.html
o Norbercie ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Tomaszu, już wiem, kto mnie zgłosił. Dlatego jestem w tzw. "kropce" podwójnej. :). Tym bardziej , że sama też napisałam do kilku osób wyrażając chęć zgłoszenia ich materiałów. Autorzy ci, moi faworyci, na których stawiam pełną stawkę, w trzech kategoriach już zgłosili swoje materiały. Moje głosy obiecałam, zapewniłam, zanim jeszcze zgłosili się. dotrzymam słowa. Nadal mój faworyt/ka nie daje się przekonać w jednym z działów.
Na pozostałych działach się nie znam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Barbaro, sądzę, że wyjście jest proste - akceptujesz zgłoszenie, klikając w link przysłany e-mailem, lub nie akceptujesz go. Jeśli chcesz zgłosić inny swój tekst, to go zgłaszasz. Nie udostępniamy danych innych osób.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skoro 3 dni temu pojawiło się wydłużenie terminu zgłoszeń, oraz przesunął termin od którego zacznie się głosowanie, to czas najwyższy dodać tutaj s p r o s t o w a n i e.
ALBO uzupełnienie. Inaczej tekst jest po prostu przedawniony.

Komentarz został ukrytyrozwiń

no tak. mam też kłopot. Dzisiaj zgłoszono mój tekst. Muszę wiedzieć KTO ? mnie zgłosił.
Wbrew pozorom, to dla mnie bardzo ważne. Nie zamierzałam akceptować zgłoszenia, ale...? hmm.?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ha! I mie ktoś zgłosił a co ciekawe zgłoszono notkę z mojego bloga, o którego istnieniu (a właściwie o tym, że to jest własnie blog prowadzony przeze mnie, niewiele osób wiedziało). Otrzymałam maila, zatwierdziłam udział, ale mam jedno pytanie, jak moge zweryfikować, czy osoba mnie zgłaszająca podała prawidłowe moje dane? Jak wcześniej pisałam niewiele osób wiedziało, że ten blog jest moim blogiem.
Dziękuję zgłaszającemu - ktokolwiek to był :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

I mnie spotkało :)) I podobna wątpliwość. Wiadomość odebrana w Prima Aprilis :)) Pół żartem pół serio - daliście autorce tekstu prztyczka w nos :)) Pięknie dziękuję... i uśmiecham się przez okienko monitora, nie spodziewałam się... Pozdrawiam serdecznie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Spotkało mnie to samo:) Dziękuję anonimowemu zgłaszającemu, choć mam wątpliwości, czy moje teksty wpisują się w którąkolwiek kategorię tegorocznego konkursu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.04.2011 00:24

A ja dzisiaj dostałam maila z informacją, że ktoś mnie zgłosił do konkursu :) Nie wiem, kto, ale zważywszy na to, że rzadko ostatnio tutaj zaglądam było to bardzo miłe :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.