Facebook Google+ Twitter

Zgrzyty w polskiej piłce ręcznej

"W Niemczech się z nas śmieją" - to artykuł Michała Kołodziejczyka w "Rzeczpospolitej", poświęcony niezdrowej sytuacji w kolejnym związku sportowym, a mianowicie Polskim Związku Piłki Ręcznej.

Piłkarze Bogdana Wenty mają dość amatorskich działaczy.
- Kiedy przygotowywaliśmy się do igrzysk w Pekinie, każdy z nas dostał na zgrupowaniu po dwie koszulki. Starczyły na kilka treningów, potem nie dało się ich już nawet pozszywać. Przyjeżdżały do nas telewizje, a my udzielaliśmy wywiadów w koszulkach klubowych. Wstyd na cały świat, a logo PKO BP i Ery nie było widać, darmową reklamę miały za to kluby Bundesligi. Może dlatego teraz nie można znaleźć sponsora dla kadry – mówi "Rzeczpospolitej" Grzegorz Tkaczyk, były kapitan drużyny Bogdana Wenty.

Zawodnicy chcą zmian, uważają,że ich sukcesy nie zostały wykorzystane.

Piłkarze żartowali, że pierwszy raz od długiego czasu wszyscy założyli identyczne stroje dopiero na konferencję prasową w ubiegłym tygodniu. Podczas towarzyskiego turnieju w Wielkopolsce ogłosili protest przeciwko Związkowi Piłki Ręcznej w Polsce. Na spotkanie z dziennikarzami przyszli w koszulkach z napisem: "ZPRP, szanuj naszą pracę".

Więcej : http://www.rp.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.