Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19069 miejsce

ZHP Lublin. Komendant z trzeciego planu

Delikatny, wrażliwy. W rodzinnym mieście traktowany jako któryś sort. Na oficjalnych uroczystościach nie wymieniano ani jego funkcji, ani nazwiska. Młody, uśmiechnięty człowiek z głębokiego planu. A jednak…

 / Fot. Jerzy KirzyńskiHarcmistrz Tomek Sych na Zjeździe Nadzwyczajnym wybrany został nowym komendantem Chorągwi Lubelskiej ZHP.  / Fot. Archiwum ZHP

Działa w niej ponad 100 drużyn harcerskich, które skupiają blisko dwa tysiące młodych ludzi, z którymi społecznie pracuje ponad 250 instruktorów.

Podczas zjazdu, wybrano także nowy skład Komendy Chorągwi Lubelskiej ZHP.

Zastępcami komendanta chorągwi zostali hm. Edward Nakonieczny i hm. Ilona Bachanek, na funkcję skarbnika wybrano pwd. Pawła Kowalczyka.

W skład komendy weszły także pwd. Małgorzata Góral i pwd. Agnieszka Hojda.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiNowy komendant chorągwi harcmistrz Tomasz Sych do ZHP wstąpił 21 lat temu. Instruktorem harcerskim jest od 14  / Fot. Jerzy Kirzyńskilat.

Do tej pory pełnił w organizacji różne funkcje od drużynowego, przez członka władz i zespołów na poziomie hufca, chorągwi oraz / Fot. Jerzy Kirzyński centralnym do funkcji komendanta Hufca Łuków, którą objął dwa lata temu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.